Ještěrka

15. října 2009 v 9:33 | agrotis |  My life steps

Ještěrka lásky
zase mi prchla nakonec
V prstech mi zbyl jen její ocásek
Dobře mi tak
Chtěl jsme ji mít jen pro sebe já lakomec
(Velké trojhvězdí , přeložil Jiří Žáček)

Možná nechápete proč tato básnička, ale zrovna ona popisuje můj včerejšek.. strašně mě to mrzí.
Včerejšek a dnešek se dá popsat dvěma slovy..mám smůlu.
Byli jsme s tátou v Šumperku, byla jsem si koupit novou želvičku a v obchodě jsem potkala svého dobrého kamaráda. Ale den před tím jsme se nepohodli a tak mě ani nepozdravil. Bohužel si toho všimla moje máma a hned se vyptávala. Nejvíc směšné na tom všem je , že se na mě naštval kůli knížce, kterou chtěl půjčit. Já mu ji chtěla donést k radnici, ale on nebyl schopný si pro ni dojít, a od té doby je na mě strašně nepříjmný.
Bohužel dotoho zatáhl dalšího skvělého človíčka, vznikl z toho zakletý kruh, z kterého asi jen tak nevybruslím. Už ztácím jakoukoli trpělivost a snahu.
Asi mi nikdy neodpustí.. a to jsme byli o prázdninách skoro nejlepšími přáteli, teda alespon já jsem žila v tomto domění.
Večer jsem si ještě na icq psali a také to zrovna dobře nedopadlo, myslela jsem si, že si to vyříkáme a bude všechno v pořádku.. ale asi ne .. Možná jsem přišla o dalšího skvělého člověka z toho málo co znám.

Dnes ráno jsme vstala jako každé ráno v 6: 00. Oblékal jsem se , učesala, vyřídila ranní hygienu a šla na autobus , šli jsme s máou dřív, že stihneme první autobus . na zastávku jsme došli asi tak kolem 6:20. Čekali jsem tam a bylo , už asi třičtvrtě na sedm a autobus pořád nikde. Dozvěděli jsme se, že na cestě do Zborova jsou spadené stromy na ,, hambálkách " jsou kolony. Tím pádem asi žádný autobs nepojede.
Možná si říkáte jak jsem byla ráda , že není škola, ale zrovna mě to nejvíce vzalo. Měli jsmetiž psát dvě písemky jednu z matematiky a druhou z dějepisu :-), nemám zrovna tyto předměty ráda , ale radši bych si napsala písemku dneska , než potom zkoušení.
Ještě si musím jít udělat nějaké úkoly tak zatím pp..
Vaše agrotis

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.