Střepy

25. prosince 2009 v 21:37 | agrotis |  My life steps
Střepy přinášejí štěstí ...

Dnes byl velmi neobvyklý den.
Ráno jsem vstala jako obvykle pozdě do kostela. Ale asi to bylo i tím, že jsem šla spát až kolem 4:00 hodiny ráno. To víte dvě půlnoční :) (stačila by , ale jedna) máma , ale musela jet nutně, asi to bylo vážně nutný na půlnoční do Rudy a tam to není jen tak :) .. mše skončila až kolem 2:00 a jako obvykle jsem šli ke strejdovi. I tam na mě čekal Ježíšek :) .. nezapoměl na mě ...
Poté jsem , už jeli domů.. měla jsem přesně 4. hodiny na to abych se vyspala a ráno zase upalovala.. ale to mě moc nestačilo, to víte jsem ještě ve vívinu :) Na mši jsem dorazila s malým zpožděním , ale přesto včas.
Hned po mši jsem jeli k babičce. Nic nového, zase jsem dostala kázání jako pokaždé když tam jedem. Dárečky, na které jsem se tolik těšila, taky se mi moc nelíbily.. Nemám ráda, když mi někdo dává věci, už do budoucna. :-(
Babička si zase rýpla. Pojedli jsem její senzační oběd, popovídali a táta s Panem Křapou šli cosi zase spravovat. Babička si zase vylila zlost na mou tetičku, kterou mám moc ráda a jeli jsem domů.
Domů jsem dojeli kolem páté hodiny a stavila se pro mě hned kamarádka. Byly jsem u nás a jak jsem dělaly blbosti, tak jsem omylem rozbila skleničku , Eliška se zhrozila a já jí na to řekla : Střepy přinášejí štěstí.
Doufám, že mi nějaké to štěstí přinesou. Myslím, že ho budu docela dost potřebovat .

Přeji vám příjemné prožití Vánočních svátků a hodně štěstí, zdraví v novém roce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.