Červen 2010

25.6.2010 - konec působení na ZŠ

25. června 2010 v 22:26 | agrotis |  My life steps
Rok se s rokem sešel a je tu konec..

Nebojte se ne konec toho to blogu, ale konec mého působení na Základní škole. Už je to přesně devět let, co jsem nastoupila do první třídy a počítala ty ( úmorné) nejlepší roky na Základní škole. Na druhém stupni nám nejmenovaná paní učitelka řekla, že si máme školu pořádně užít , a že zachvíli se budeme loučit a vyrazíme na Střední.
Nikdo jí to samozdřejmě v tu chvíli nechtěl věřit, a všichni se jí jen smáli jak tohle může vůbec říci. Takovou kravinu, ale rok se s rokem sešel a už jsme tam byli dnešním dnem naposledy. Né úplně, ale naposledy jsme seděli v lavicích, naposledy nám páni a paní učitelky vyhrožovali s písemkami, ..
Se všemi učiteli jsme se samozdřejmě řádně ozloučili a slíbili jim, že se nás jen tak nezbaví, že je budeme často navštěvovat.
Poté si před školou všichni pobrečeli =( a rozprchli jsme se do svých životů.

Odpoledne v 13:00 hod. jsme si dali  s naší třídou sraz před školou a šli jsme si udělat ,, soukromý´ rozlučák.  Navštívili jsme Dragona  a udělali jim tam velice příjemnou tržbu. Zahráli si tichou poštu, popovídali si, domluvili si ještě pár akcí a kolem 15:00 hodiny jsme to rozpustili. Na pondělí jsme si domluvili rozlučák pro všechny.
K mému překvapení je blízko mého bydliště :)
Tam si všichni dáme ještě jednou sbohem a půjdeme ..
Snad se budeme vídat ..
V srpnu půjdeme navštívit naši paní učitelku do školy, samozdřejmě až poslední týden :).. půjdeme jí pomoci s výzdobou, úklidem atd...
Naše paní učitelka nám všem určitě bude moc chybět, byla moc hodná, laskavá, spravedlivá..
A za to jí budeme vždycky vďěčni ....
KONEC

Omlouvám se ..

23. června 2010 v 23:12 | agrotis |  Quotations
    Nesuďte a nebudete souzeni. Neodsuzujte a nebudete odsouzeni. Odpouštějte a bude vám odpuštěno. 
      (Lukáš 6:37)

Omlouvám se, že jsem tu tak dlouho nebyla. Nevěděla jsem co napsat, dochází mi myšlenky, nápady.. Zítra to snad napravím, slibuji. Dnes už jen snad Dobrou noc