Nádherné dny ..

26. července 2011 v 21:28 | agrotis |  My life steps
Stýská se mi po Něm. Včera jsme byly se sestřenicí zase v "kině", promítal její přítel. Je fajn, velice hodný, pracovitý, tolerantní. Aby jste lépe rozuměli, má doma půjčené plátno, tak ho musíme přeci využít. Už ani nevím jak se ten film jmenoval, za to bych se měla stydět. Jen vím, že byl moc hezký, místy i vtipný, ale připomínal mi J. .. Už vím, vzpomínám si : Hlavně nezávazně..
Vždy popíjíme nějaké dobré víno a mlsáme. Povídáme si, teda já si spíše povídám s jejím přítelem. Líbí se mi tam, je to fajn, ale chybí mi tam vždy někdo, občas si tam připadám jak křoví, co by tam nemělo být.


Dneska jsem byla s našima v Šumperku, na nákupech věcí do Španělska. Vyzvedli mě v 9.00 hodin. Zase nestíhali, mohla jsme déle spát, kdybych to věděla.. nakoupili jsme vše potřebné, sice mi to trochu délke trvalo, ale co už, takhle nakupovat chodíme jednou do roka.
Přijela jsem o půl druhé, už v jednu mě A. naháněla, což jsem byla velice ráda, alespoň vím, že jí nejsem lhostejná. A to člověka potěší. Na obídek jsem měla výborný guláš, který vařila sestřenka, moc se jí povedl..

Po obědě, až jsem jí řekla své zážitky, tak jsme na chvíli usnula, Asi to nebyla jen chvíle, ale trošku delší čas. A. mě na chvíli vzbudila, což jsem si i vědoma, to u mě nebývá časté. Zeptala se mě a já ji řekla, že nechci jet, aby jste rozuměli nechtěla jsem zase křenit, přece si to můžou užít i beze mě a nemusí na mě brát pořád ohledy, já se alespoň krásně vyspinkala.
Jak tvrdila A. jsem ve spánku velice roztomilá, ale neumí mě vzbudit. Prý by to chtělo nějakého prince, který by mě vždy políbil, a tak krásně vzbudil. Také by se mi to líbilo.
Poté co se vrátila, řekla jak to v Šumperku bylo úžasné, asi mě trochu mrzí, že jsme tam nebyla, ale stejně by mi tam chyběl On, takže bych tam byla zase jak kůl v plotě sama.

On je vlastně takový můj malý princ. Místo krásného bílého koně má krásný černý skútr, místo bílého obleku má svoji nádhernou černou koženou bundu. A vůbec je stejně hezčí, a mnohem lepší než všichni ostatní princové v okolí. Tady by se mnou A. asi nesouhlasila, ale pro mě je Nej. (zatím)
I když zatím asi o Něm jen sním ? Nesním, aby jste rozuměli, on opravdu žije, je.. ale neví, že Ho mám tak ráda, vlastně ani neví, že se mi líbí.. (asi)
V tomhle A. závidím, má někoho komu se může svěřit, je pro něj dokonalá (pz. i když není, a to ona ví) a ví, že ji má pořád stejně rád, i když se mění..
Měj Te se krásně Agrotis

I love you but don´t know what to do.?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 alouette alouette | Web | 26. července 2011 v 21:38 | Reagovat

:D holka moja... ty seš borka... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.