Srpen 2011

Ztracená v Olympii

29. srpna 2011 v 0:42 | agrotis |  My life steps
Dneska jsme si s rodinkou udělali velice pestrý výlet. I když byla neděle, takže jsme podle zvyklostí měli jít do kostela, ale to by jsme nestihli naši tetu zavést včas domů. Doufám tedy, že nám bude odpuštěno toto nedělní dopoledne.
Ráno jsme vyjeli před 9.00 hodinou ranní směr Zlín. Po dlouhé a únavné cestě jsme dorazili na Přílupu. Hned nás uvítala sestřenice maminky (..pro nás též teta ;) a vyjeli jsme směr restaurace Přístav, kde jsme byli pozváni na oběd.
Po výtečném obědě nás můj milý bratr opustil, protože si domluvit meeting se svojí kamarádkou (.. zatím jen kamarádkou) Adélkou, která též bydlí ve Zlíně. Adélka mimo jiné též hraje výborně na housle a má mnoho dalších předností, o kterých zatím nevím. A my jsme se tedy zatím přesunuli k tetě (a tetě) domů.

Milované Španělsko

26. srpna 2011 v 21:14 | agrotis |  My life steps
Toto úterý jsem se vrátila z JMJ (celosvětové setkání mládeže). Tento rok se konalo ve španělském Madridu. S bratrem jsme tam jeli už na předprogram, který se konal v Reus a Tarragoně. Vyjížděli jsme z domu už v pondělí 8. srpna.

MŇÁGA A ŽĎORP

6. srpna 2011 v 2:28 | agrotis |  My life steps
Včerejšek byl prostě zase skvělý.
Ráno jsem vstala, hezky se nasnídala a vyslechla si pokyny pana otce. Bylo jich vážně mnoho. Ukliď myčku, vyčisti štěňatům, vyměň písek kočkám, ukliď si v pokoji ad.. Samozdŕejmě jsem z toho půlku zapomněla,a to byl kámen úrazů.
Odpoledne přijela máma a už to jelo, jaktože nemáš ještě hotový pokoj ? A co ta myčka, proč ji děláš až teď ? Už jsem to nevydržela a začala jsem na ni křičet.. a co táta ? Ten nemusí nic dělat, přece ty štěňata by taky zvládnul vyčistit. V tom jsem dostala další kázání, co to prádlo neuklizené v obýváku. Už mě to nebavilo Poslouchat,a tak jsem odešla a třískla za sebou dveřmi, v tom se zase ozvalo .. Netřískej a nebuď drzá !!

Úžasný pan Zahradník

4. srpna 2011 v 21:46 | agrotis |  My life steps

Dneska byl zase nádherný den.
Ráno se mi vůbec nechtělo vstávat, byla jsem moc unavená, protože jsem si asi tak do jedné psala s mojí zdá se mi, moc dobrou kamarádkou. Neznáme se sice dlouho, ale i přesto je skvělá. Nakonec jsem se přemohla a vstala, abych nezklamala svojí bývalou spolužačku. A vyplatilo se ;))

... z Olomouce za 25 minut ?

2. srpna 2011 v 16:36 | agrotis |  My life steps
Dneska jsem zase navštívila Šumperk, bylo tam krásně. Sehnala jsem si vše co jsem chtěla (pz. lístky na Mňágu ;)), a také jsem navštívila svoji skoro "švagrovou" na radnici, má tam brigádu aby jste rozuměli. Povídaly jsme si a ukázala mi fotky z promoce.Tomu jejímu bráškovi, to tam neskutečně moc sluší, je tam přímo okouzlující. Řekla mi též, že se její "malý bráška" vrátil již včera večer, i když se měl vrátit až zítra. ;) (.. no jo, chlapi ... pořád někam spěchají)

I LOVE SLOVAKIA

1. srpna 2011 v 20:20 | agrotis |  My life steps
Na začátku prázdnin jsem byla na Slovensku, přesněji v Tatrách. Bylo tam nádherně, i když nám v prvních dnech sluníčko moc nepřálo. Je pravdou, že mě by se tam líbilo, i kdyby byla bouřka a krupobití každý den. Slovensko je prostě moje nejoblíbenější část země.
Ne proto, že bych toho moc neprocestovala, ale proto že jsou tam nádherné hory, památky, rostliny ad. Jsou tam moc hodní spoluobčané, aby jste to nepochopili špatně, pořád se pokládám za Čecha, i když někdy se za náš národ dost stydím... jezdí tam také moji nejbližší přátelé, i když se přes rok moc nepotkáváme, o prázdninách si to pořádně vždycky užijeme. A pak rádi vzpomínáme a srovnáváme další a další expedice. ;)
Fotky nejsou v nejlepší kvalitě, ale snad nejsou tak strašné, aby se na ně nedalo koukat. ;)