I LOVE SLOVAKIA

1. srpna 2011 v 20:20 | agrotis |  My life steps
Na začátku prázdnin jsem byla na Slovensku, přesněji v Tatrách. Bylo tam nádherně, i když nám v prvních dnech sluníčko moc nepřálo. Je pravdou, že mě by se tam líbilo, i kdyby byla bouřka a krupobití každý den. Slovensko je prostě moje nejoblíbenější část země.
Ne proto, že bych toho moc neprocestovala, ale proto že jsou tam nádherné hory, památky, rostliny ad. Jsou tam moc hodní spoluobčané, aby jste to nepochopili špatně, pořád se pokládám za Čecha, i když někdy se za náš národ dost stydím... jezdí tam také moji nejbližší přátelé, i když se přes rok moc nepotkáváme, o prázdninách si to pořádně vždycky užijeme. A pak rádi vzpomínáme a srovnáváme další a další expedice. ;)
Fotky nejsou v nejlepší kvalitě, ale snad nejsou tak strašné, aby se na ně nedalo koukat. ;)
.... hrad Likavka

... nádherná Sasanka cestou na Rysy ;).... Roháčská plesa... zpáteční cesta z Ohniště, skalní okno

... cestou, když jsme šli Koprovou dolinou
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 al. al. | Web | 4. srpna 2011 v 11:58 | Reagovat

Páni, nádhera! :)) V Tatrách jsem byla před 14 dny také, byli jsme ubytovaní v Horním Smokovci, takže téměř ideální výchozí místo na túry. No a o tom neustálém dešti, ostrých poryvech větru a krupobití vím své. Nicméně hory mají své kouzlo za každého počasí. :) A navíc je určitým projevem úcty člověka-turisty poklonit se horám i v nepřizni počasí. Zvláště těm horám slovenským. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.