Úžasný pan Zahradník

4. srpna 2011 v 21:46 | agrotis |  My life steps

Dneska byl zase nádherný den.
Ráno se mi vůbec nechtělo vstávat, byla jsem moc unavená, protože jsem si asi tak do jedné psala s mojí zdá se mi, moc dobrou kamarádkou. Neznáme se sice dlouho, ale i přesto je skvělá. Nakonec jsem se přemohla a vstala, abych nezklamala svojí bývalou spolužačku. A vyplatilo se ;))


Sešly jsme se v devět hodin u pošty v Šumperku. Samozdřejmě jsem zase přišla pozdě, ale snad se za to na mě nezlobila. Šly jsme na poštu, a poté omrknout místní "butik". Maminka totiž měla dneska nějakou rozdávací náladu, a tak mi dala nějaké penízky, abych si něco vybrala. ;) Nakonec jsem se vrátila s černou sportovní sukní, bílošedými šaty na přesky a košilí, raději nezmińuji barvu, každý by to nemusel pochopit správně.
Poté jsme šly směrem ke knihovně a na nádraží. Cestou jsem potkala úžasného pana zahradníka. Aby jste správně pochopili, tak Mr. Dokonalý má brigádu u města a zrovna sekal trávník. Poznala jsem ho, už zdáli. Nedá se přehlédnout !! Otočila jsem se na něj a zamávala mu, nevím jestli by přes hluk sekačky byl slyšet můj pozdrav. Nachvíli (.. ale jen na malou) jsme splynuli očima, poté mě pozdravil, zamával mi a nádherně se usmál.

V tu ránu jsem měla hnedka zase o 100 % lepsí den a náladu. Jako bych rozkvetla... vím, zní to asi hloupě, ale já jsem se vážně cítila úplně úžasně.
Agrotis
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.