... z Olomouce za 25 minut ?

2. srpna 2011 v 16:36 | agrotis |  My life steps
Dneska jsem zase navštívila Šumperk, bylo tam krásně. Sehnala jsem si vše co jsem chtěla (pz. lístky na Mňágu ;)), a také jsem navštívila svoji skoro "švagrovou" na radnici, má tam brigádu aby jste rozuměli. Povídaly jsme si a ukázala mi fotky z promoce.Tomu jejímu bráškovi, to tam neskutečně moc sluší, je tam přímo okouzlující. Řekla mi též, že se její "malý bráška" vrátil již včera večer, i když se měl vrátit až zítra. ;) (.. no jo, chlapi ... pořád někam spěchají)

Vrať me se ještě k promoci. Ty fotky, které mi ukázala jsou přímo dokonalé. Ten její bráška tam vypadá, jakoby promoval On, a né slečna bakalářka. Všude se prý s diplomem chlubil, jak mi tak vyprávěla, ale On si bude muset ještě pár let počkat.
Vypadá jako gentleman. ( .. kdybych tam tak mohla být s Ním .. )
Vyprávěla mi též, jak se včera vrátil z toho Chorvatska. Samozdřejmě si to tam náramně užil, udělali si s kamarádem takové malé " sportovní soustředění", jeho kamarád totiž závodně lyžuje. V tu ránu mi spadl kámen ze srdce.. bála jsem se, že tam jel s nějakou slečnou. (.. né, že bych žárlila,ale.. ) Nechci ho jen tak nějaké přenechat, chápete, ne ?
Povídala, že včera museli jet jako blázni, když z Olomouce do Šumperka to ujeli za 25 minut, když obvykle to její táta jezdí tak za hodinku a něco málo. Nechtěla by tam prý s něma v tom autě sedět. (pz. mě by to samozdřejmě nevadilo, ba naopak těšilo, kdybych se takhle s ním někdy projela..) Vrátil se k půlnoci a do dvou do rána jí ještě vyprávěl, občas tam také měli problémy s dopravními předpisy, ale naštěstí to zvládli bez jakékoli úhony, a také živi a zdrávi.
Akorát slečna bakalářka byla dneska poněkud unavenější. ;)

AGROTIS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mehujaa-ld mehujaa-ld | 2. srpna 2011 v 16:52 | Reagovat

hezký blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.