Ztracená v Olympii

29. srpna 2011 v 0:42 | agrotis |  My life steps
Dneska jsme si s rodinkou udělali velice pestrý výlet. I když byla neděle, takže jsme podle zvyklostí měli jít do kostela, ale to by jsme nestihli naši tetu zavést včas domů. Doufám tedy, že nám bude odpuštěno toto nedělní dopoledne.
Ráno jsme vyjeli před 9.00 hodinou ranní směr Zlín. Po dlouhé a únavné cestě jsme dorazili na Přílupu. Hned nás uvítala sestřenice maminky (..pro nás též teta ;) a vyjeli jsme směr restaurace Přístav, kde jsme byli pozváni na oběd.
Po výtečném obědě nás můj milý bratr opustil, protože si domluvit meeting se svojí kamarádkou (.. zatím jen kamarádkou) Adélkou, která též bydlí ve Zlíně. Adélka mimo jiné též hraje výborně na housle a má mnoho dalších předností, o kterých zatím nevím. A my jsme se tedy zatím přesunuli k tetě (a tetě) domů.

Dali jsme si kávu a povídali si, jestli se to tak dá nazvat. Naštěstí za krátkou dobu dorazil zpět bráška a zachránil mě od jedení dalšího cukroví, které na mě (bohužel .. ) čekalo na stole. Aby jste věděli, ne že bych neměla na něj chuť, ale vypadalo podezdřele.
A to jsem ještě mohla být ráda, že nedorazil tetin muž Jarek. To by bylo teprve peklo. Jak se bráška "najedl", tak jsme vyrazili na zpáteční cestu.
Cestou jsme se ještě stavovali v Chropyni, u dalších našich známých, které si bohužel nepamatuji, ale bylo tam dobře. Stavili jsme se tam jen asi na hodinku, dvě protože táta musel do práce. A to mi ještě slíbili, že se podíváme po mé vysněné žehličce na vlasy.
Když už jsme tedy byli konečně na cestě domů, tak jsme se stavili v Olympii, jediný obchod široko daleko, tak pozdě otevřený, kde mají elektro. Šli jsme se tam s mámou podíval, ale ani jeden ze tří obchodů nebyl ten správný. Nakonec jsme to tedy zabalili a šli jen nakoupit něco k jídlu.
Trošičku mě to mrzelo, ale co už. Žehličku budu mít snad do konce tohoto týdne, doufám, že mi ji bráška v Praze sežene. Myslím, že mám moc hodné rodiče, normálně by mi řekli: "Počkej si na Vánoce, narozeniny. " či tak něco, ale oni ne! Řekli mi, že mi ji koupí.
Ano, teď si o mě asi říkáte... rozmazlenej fracek, který neví kdy má dost. Ale tak to není. Kdybych měla více času, tak bych si ji přála k narozeninám, ale já moc času nemám,budu ji potřebovat (bude se mi hodit) do tanečních, které začínají již v říjnu. ;)
Slíbili mi, že se po ní bráška (můj hodný bráška) podívá v Praze, kam jede již v úterý, což mě velice potěšilo.
No nic, ale to jsme trošičku odbočili, vraťme se k tématu.
Když už jsme byli v té Olympii, řekla jsem si, že si zajdu ještě alespoň na záchod, domů to je přece jen ještě daleko. Máma mi ukázala ceduli a já tam šla. Řekla mi, ať jdu potom pořád rovně, a že to najdu.
Vyšla jsme tedy směr záchod, kde mě hned u dveří zarazila jedna paní, která měla černo-bílý proužkovaný svetr. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby takovou barvu neměli i ty kachličky na zdi. Velice měto pobavilo. Když jsem odcházela, pořád ještě stála u umyvadla a malovala se, moc jsem ji nechápala, ale tak co už. Vyrazila jsem ze dveří, a co se mi taky jiného mohlo stát, než že jsem si zase spletla směr a vyšla jsem na druhou stranu obchodu. (.. no jo blondýna)
Dorazila jsem nakonec a zjistila, že jsem špatně, trošku jsme zazmatkovala a nevěděla jsem kam jít. Asi 10 minut jsem tam pobíhala, než mi došlo, že jsem jen na špatné straně obchodu. Musela jsem se smát a hned jsem utíkala k autu. Tam už na mě čekali a vyptávali se kde jsem byla tak dlouho. Nevěděla jsem co na to říct, kdybych jim řekla pravdu, asi by se mi pak zbývající cestu domů smáli, a tak jsem radši mlčky nasedla do auta a jeli jsme domů.

Tady přikládám obrázek své vysněné žehličky ;) ... ROWENTA RESPECT

Mějte se krásně Agrotis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tlb5 tlb5 | Web | 10. září 2011 v 9:43 | Reagovat

jééééé :) pekná žehlička ,super výlet ste mali :) dakujem za komentáre :) + môžme spriateliť ak máš záujem ;)

2 Sany* Sany* | Web | 16. září 2011 v 14:03 | Reagovat

ty bydlis nekde blizko olomouce? :O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.