Září 2011

Zmatený týden ;)

23. září 2011 v 23:16 | agrotis |  Quotations
Tento týden je plný překvapení, zmatků, krásných setkání ..
V úterý jsem byla na mši, a asi to není takové skvělé, jak jem si myslela. Byli jsme doprovodit po mši brášku s Panem Bakalářem domů. Brácha, měl zase nemístné narážky, a tak jsem raději odešla. Aní radši nechci vědět co si o mě Pan Bakalář myslí. Možná je mi to i fuk, nevím.

Zmatená

14. září 2011 v 17:48 | agrotis |  My life steps
Včerejšek byl úžasný den. Byla jsem večer na studentské mši. Vyjímečně jsem tam přišla brzy. V tichu jsem si tam sedla a přemýšlela o všem, co mě v životě potkává. Zanedlouho za mnou přišel kamarád. On je tak úžasný a mám ho moc ráda. Strašně jsem se vylekala, ale byla jsem moc ráda, že za mnou přišel.
Ptal se mě, kde je moje sestřenice, už popletl i její jméno :) a jak jsem se měla ve škole a další. Poté mě na chvíli zastavil a řekl mi, že mi musí říct obrovskou novinu. Já už celá na těšená čekala, co z něho vypadne. A on, že právě jde od státnic a stal se z něho Pan bakalář.
To je tak úžasné, další pan Bc. je na světě. ;) Pak se na mě celou mši usmíval a občas se mě tak letmo dotknul. Když jsme stáli vedle sebe nevěřili by jste mi, jak je veliký, ani já jsem si toho jindy nevšimla, ale včera? Je skoro o tři hlavy vyšší než já, strašně mě to překvapilo (..) Po mši jsme šli do spolča, a tam si zase sednul vedle mě a povídal si semnou. Já byla jak v "sedmém nebi" ;)

Nezapomněla

13. září 2011 v 17:16 | agrotis |  My life steps
Já mám takovou radost!! Mrkající
Mám strašnou radost z maličkostí a věcí všedního dne. Nevím, jak jsem se k tomu konečně dopracovala, ale zvládla jsem to. ;) A to mě strašně moc těší. Ve škole dnes byla zábava, dělali jsme si tam strandu snad úplně ze všeho. V angličtině jsme si zpívali a poslouchali písničky, do matematiky nám nepřišel profesor, a tak jsme si s Áňou daly sluchátka do uší a nemusely jsme nic dělat.
Po škole jsem si šla nakoupit, takové ty všedni věci, jako je kartáček na zuby a pastu co mi doporučila zubařka. Ale nevěřili by jste mi, jak je to všechno drahé. Až se mi z toho hlava točila. Přišla jsem na intr a najedla se, bylo mi ale strašně líto spolubydlící, co se rozhodla držet půst, a musela se na mě koukat jak jím.
Zjistila jsem si, že má "můj" úžasný pan zahradník narozeniny. A já mu mohla popřát, z toho mám takovou velikou radost. Škoda jen, že to nebylo osobně, to bych byla radši a měla bych z toho lepší dojem. Ale alespoň přes ten internet, když to jinak nejde, a on studuje tak daleko odemě. A vlastně ani neví, co k němu všechno cítím, a jak to s ním myslím, a co pro mě znamená.
Možná je to lepší, ještě bych taky mohla být zklamaná a to nechci!! ;)
Agrotis ..