Nezapomněla

13. září 2011 v 17:16 | agrotis |  My life steps
Já mám takovou radost!! Mrkající
Mám strašnou radost z maličkostí a věcí všedního dne. Nevím, jak jsem se k tomu konečně dopracovala, ale zvládla jsem to. ;) A to mě strašně moc těší. Ve škole dnes byla zábava, dělali jsme si tam strandu snad úplně ze všeho. V angličtině jsme si zpívali a poslouchali písničky, do matematiky nám nepřišel profesor, a tak jsme si s Áňou daly sluchátka do uší a nemusely jsme nic dělat.
Po škole jsem si šla nakoupit, takové ty všedni věci, jako je kartáček na zuby a pastu co mi doporučila zubařka. Ale nevěřili by jste mi, jak je to všechno drahé. Až se mi z toho hlava točila. Přišla jsem na intr a najedla se, bylo mi ale strašně líto spolubydlící, co se rozhodla držet půst, a musela se na mě koukat jak jím.
Zjistila jsem si, že má "můj" úžasný pan zahradník narozeniny. A já mu mohla popřát, z toho mám takovou velikou radost. Škoda jen, že to nebylo osobně, to bych byla radši a měla bych z toho lepší dojem. Ale alespoň přes ten internet, když to jinak nejde, a on studuje tak daleko odemě. A vlastně ani neví, co k němu všechno cítím, a jak to s ním myslím, a co pro mě znamená.
Možná je to lepší, ještě bych taky mohla být zklamaná a to nechci!! ;)
Agrotis ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tlb5 tlb5 | Web | 13. září 2011 v 17:28 | Reagovat

noo tak si mala pekný den :) mne to v škole rýchlo ubehlo tak som rada :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.