První krásné školní dny

12. září 2011 v 17:33 | agrotis |  My life stepsDnešní den ve škole mi strašně rychle utekl. Psali jsme sice dvě písemky, ale ty byly v celku lehké, akorát o té literatuře nám mohla něco říci. Přišla jsem do školy tentokrát včas, i když jsem zase zaspala. Ale to je u mě většinou už běžné, teda když zaspím, tak přjdu i pozdě, ale tentokrát jsem to stihla. (juchůů)
O velké přestávce na mě čekala u vrátnice moje milovaná sestřenice, slíbila jsem jí, že jí přivezu šátek, který doma zapomněla a potřebovala ho na seznamovací kurz. A ona mi zase donesla jablíčko a čteverčkovaný lenoch, protože jsem si myslela, že budeme mít chemii. Sotva mi ho předala, tak jsem se dozvěděla od spolužačky, že nám dneska dvě hodiny odpadají, a tím pádem nemáme chemii. No, jo zrada. Ne, že by mi vadilo, že nemáme chemii, ale podívat na změny jsem se mohla.
Po škole jsme šly k její mamince na oběd, byl vynikající, a její maminka mi slíbila, že se mi zkusí zeptat na hudebku. ;) Konečně zase začnu hrát na klavír. (snad) Doufám, že to vyjde a neraduji se zbytečně. ;) Po obědě jsme šly i s její mamkou k notáři, a sehnat nějaké listy do herbáře. To víte měla bych ho začít dělat, když ho máme už začátkem října odevzdat. ;) :(
Poté jsme ještě šly do papírnictví a hned na metro. Cestou jsme se ještě stavily ve škole, odevzdat potvrzení o cestě do Medžugorie. Nejedu tam já, ale moje nejlepší kamarádka. U školy jsme potkaly jednoho krásného kluka, ale Áňa mě hned ujistila, že nechodí k nám do školy. Což dává smysl, nemáme tam žádné tak pěkné hochy :D
Když jsme vystupovaly na Náměstí Míru,tak jsme viděly úžasného, mladého herce. Neuhodli by jste kdo to byl, a proto vám to povím. No přeci Martin Kraus. Ten krásný, mladý herec, který nemá nic společného s Janem Krausem, má rád koně a svého mladšího brášku.
Řeknu vám, je pěkný, jak ve filmech, tak i ve skutečnosti, když není pod žádnou kamerou, ovlivněn vyzážisty, stylisty a dalšími lidmi.
Proto, také na začátku ta písnička, kterou jsem si velice oblíbila ;)
...agrotis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tlb5 tlb5 | Web | 12. září 2011 v 17:48 | Reagovat

mám ťa pridanu <3 dakujem :)

2 agrotis agrotis | 13. září 2011 v 16:52 | Reagovat

[1]: Vůbec nemáš zač ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.