Zmatený týden ;)

23. září 2011 v 23:16 | agrotis |  Quotations
Tento týden je plný překvapení, zmatků, krásných setkání ..
V úterý jsem byla na mši, a asi to není takové skvělé, jak jem si myslela. Byli jsme doprovodit po mši brášku s Panem Bakalářem domů. Brácha, měl zase nemístné narážky, a tak jsem raději odešla. Aní radši nechci vědět co si o mě Pan Bakalář myslí. Možná je mi to i fuk, nevím.


Ve středu jsem si byla pro svoji úžasnou žehličku na vlasy, konečně ji mám. Je vážně úžasná, krásná, sympatická ;).. taková moje druhá společnice.
Další den, jsme měli mši svatou na internátu, byla moc pěkná, užila jsem si ji, po mši jsme se ještě se ses. Anežkou modlily a zpívaly si. Bylo to krásné, jak kdyby ze mě všechny problémy najednou spadly. ;)

Dneska jsem zase zaspala do školy, nevím jak to dělám, ale pátky jsou kritické. Ve čtvrtek nikdy nevím, co si mám zabalit domů, a tak to dělám v pátek na poslední chvíli. Naštěstí jsem školu stihla,celkem včas.
Po škole jsem spěchala na Zahradní slavnost, mši svatou a oficiální přijetí na VOŠ své sestřenice. Moc se mi tam líbilo, ale byla jsem i zklamaná. Když jsem se dozvěděla, že ten klučina naproti mě, co se mi hned v první chvíli zalíbil je jejich tělocvikář, hned mě zamrazilo.
Říkala jsem si, že to snad není ani možný, tak když konečně zapomenu na fyzika, letní lásku atd. Tak řijde další rána v podobě profesora ;) (Michala).. to snad už není ani normální..
Ale je velmi mladý, škoda jen že profesor. Ani by si mě nevšiml, a ani nevím jestli by to vůbec šlo (nešlo!!)
Když jsme šli na nádraží, potkala jsme jednoho klučinu, moc hezky se na mě usmál a hned mi to zvedlo náladu, moc mu za to děkuji.

Přijela jsem domů a zase jsme se s našima pohádali, někdy mě napadá, že přestanu jezdit tak často domů, stejně to nemá cenu. Ale co zase v tom velkoměstě přes víkend ? Hlavně když tam skoro nikoho neznáte?

P.S. .. nejvíce mě mrzí, že se nemám o koho se opřít, komu se svěřit, koho mít opravdu ráda !!
Agrotis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Nessa *Nessa | Web | 23. září 2011 v 23:24 | Reagovat

krásný blog,navštiv tak můj,dík

2 tlb5 tlb5 | Web | 24. září 2011 v 21:29 | Reagovat

ách udobri sa s rodičmi nieje dobré ked sa háadate ! :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.