Boty, botky, botičky

16. října 2011 v 0:03 | agrotis |  My life steps

Dneska jsem vyjímečně brzo vstávala, protože mě naši vzbudili, ale jsem jim za to vděčná, alespoň jsem toho více stihla. Hned ráno jsme jeli ke strejdovi, tam jsem si koupila nové kožené kozačky na zimu. Přijde mi teda, že je ještě příliš brzy, ale s tím už nic nenadělám. Teta říkala, že jim přišlo nové zboží, a že už se to jenom doprodává.
Zůstali jsme tam na čaj a jeli hned dál do Šumperka. Tam jsem se ještě také koukla po nějakých botičkách, ale žádné se mi tak moc nelíbily. Do šli jsme až k Baťovi a tam jsem si vybrala balerýnky. Je už sice docela zima, ale když chodím do tanečních, tak potřebuji nějaké boty na přejití mezi Taneční školou a internátem. A na kozačky mi přijde moc brzy, když ještě není ani sníh. ;)
Domů jsme přijeli o půl jedné, naobědvali jsme se, a šla jsem našim pomoci na zahradu. Když už jsem měla otrhané fazole, tak jsme přišla domů, a hnedka jsem usnula. Vzbudili mě o půl sedmé na večeři, a poté jsem si začla dělat úkoly do školy. Chvíli jsem si ještě psala se spolužačkou, a snažila se pochopit matematiku.
Vůbec mi to nejde, a to jsem minulý rok měla, tak dobré známky.
Už půjdu spát, zíra brzy zase vstávám a odpoledne už jedu do školy!! :( Ještě, že příští týden máme podzimní prázdniny, takže to zvládnu bude to brnkačka, snad. ;)

.. růžové balerýnky ;) .. moc se mi na nich líbí ta kytičkovaná ozdoba ;)


.. a zde zimní kozačky, spíše takového "jezdeckého stylu"
Měj Te se krásně Agrotis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alouette alouette | Web | 16. října 2011 v 16:43 | Reagovat

já už v kozačkách chodím teď :P

2 agrotis agrotis | 16. října 2011 v 16:47 | Reagovat

[1]: tak to jsem asi vyjímka .. já v nich chodím, až napadne první sníh :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.