Listopad 2011

Chci zpět !!!

18. listopadu 2011 v 17:44 | agrotis |  My life steps
Podívala jsem se na video ze Slovenska, a už chci zase zpět. Nějak rychle to uteklo, a teď to zase strašně pomalu ubíhá. Je teprve listopad, a já už bych chtěla zpět. Moc se na dětska těším, a také na pana Vedoucího, kvůli kterému jsem poslední noc vůbec nemohla spát.
Když jsem konečně dostala i to video, podívala se na něho, a zjistila, že komentář k tomu namluvila jedna nejmenovaná dívka, Celkem mě to zarazilo, nebo spíše mrzelo. Proč ona, když tam ani nebyla? Ještě, že mám spoustu chápajících kamarádek, které mě vše objasnili a já se zase vzpamatovala. ;)
A teď už jen další várka fotek, pro připomenutí a zavzpomínání na to krásné léto.


REGIOJET

12. listopadu 2011 v 15:47 | agrotis |  Quotations
Sotva bráška dorazil domů z Brnečka, tak mi řekl dost ošklivou zprávu!! Budeme prý jezdit od prosince ve 13:33 vlakem do Zábřeha. Já, ale nechci, copak to nikoho nezajímá? Už nikdy neuvidím svého "vlakového kamaráda" Tomáše. Ne, že by byl nějak skvělý. Kouří trávu, ale v něčem jsme si hodně podobní. Máme nějaké společné vlastnosti, cíle. A já na něho nechci prostě zapomenout, nechci ho přestat vídat, jen kvůli nějakému pitoménu žlutému vlaku, který kazí co může!!
Cožpak to nikdo nechápe?
Je pravda, že v dnešní době mě tu nějak nikdo neposlouchá, ať jim říkám co říkám, nezajímá je to!! I když mě nebaví taneční, nejde mi to a všichni se mi tam jenom smějí, tak jim je to všechno jedno, prostě tam chodit musíš a budeš. Cožpak je toto nějaká demokracie? Když nikoho nezajímá co vás trápí, slyší jen to co chtějí !! Slyší jen když jim řeknu dobré známky, jak se mi daří ...

btw: NESNÁŠÍM ŽLUTÉ VLAKY !!!

Debbi a JÁ

7. listopadu 2011 v 20:51 | agrotis |  My life steps
Je to nějaké náročné všechno !!!

Sotva tento týden začal, už chci aby zase skončil. Nejde mi škola, stýská se mi, a co víc? I do těch tanečních nechci jít. Mám strach, že mi to zase nepůjde, vůbec mi to nejde. Ptáte se, čí to byl nápad? No jistě, že můj. Vždycky jsem chtěla tancovat jako ti herci v různých filmech. Jako ti mistři světa, nebo alespoň jako pan Vavruška :-P .. Ale mě to prostě nejde. Ať se snažím sebevíc, neumím to. Tento týden máme speciální latino lekci, do té jsem si nestihla sehnat ještě ani tričko. Vůbec nevím jestli budu mít dobré oblečení, co když se mi tam budou dětska smát.?
Možná si říkáte, takové starosti bych také chtěla mít, ale kdyby jste byli tam slabí jako já, asi by vás to taky položilo. Ano, možná se zabývám zbytečnostma, ale opravdu se bojím.
Ve škole se semnou nebaví ani "můj spolužák", vlastně to není můj spolužák, je o třídu níž než já. Ale vážně nevím co jsem mu udělala. Jednoho dne se semnou zkrátka přestal bavit. Už ani nevím jestli to bylo minulý týden ve středu, když mě viděl v kapli, a nebo ještě dříve? Nevím, nevyznám se v něm. Kamarádka mi říká ať se na něho vykašlu, že je nějaký "divný", ale o to více mě to zajímá. Proč jsem to schytala zrovna já, proč se mi vyhýbá obloukem, ani mě nezdraví. Víte, je to docela ponižující, když někoho pozdravíte a on vám ani neodpoví. Kdybych měla odvahu, tak se ho zeptám, ale ta mi nějak schází.

Studio YPSILON

6. listopadu 2011 v 9:45 | agrotis |  My life steps
Tento týden, byl velice zajímavý a krásný, V úterý jsem byla v kostele na večerních chválách. Byly nádherné, sice před tím jsme potkaly se sestřenicí jednoho kluka, který nás i naši kamarádku docela dostal. Měl takové nemístné poznámky, a sestřenka začala uvažovat jestli je vůbec normální. Na to, že už ho znám rok, tak tohle udělal poprvé, vůbec ho takového neznám. Nevím jestli to udělal schválně, aby se předvedl, nebo takový opravdu je a já to neviděla.

Co dokáží herci ;)

1. listopadu 2011 v 17:05 | agrotis |  My life steps
Mám se báječně. I když se to nezdá, tak ano ;)
Byla jsem ve škole, nečekaně! :D Nebyl to zrovna úspěšný den, ale i tak stál za to. Dosatala jsem více jak skvělé známky, i když jedna byla teda dost ošklivá, ale co už. Jak mi v sobotu řekl Pan Zahradník: Vždycky se máš, tak jak chceš!! Když se chceš mít dobře, tak na každém špatném najdeš něco dobrého. Když se budeš chtít mít špatně, tak na každém dobrém najdeš něco špatného!! A řeknu vám, platí to.