Debbi a JÁ

7. listopadu 2011 v 20:51 | agrotis |  My life steps
Je to nějaké náročné všechno !!!

Sotva tento týden začal, už chci aby zase skončil. Nejde mi škola, stýská se mi, a co víc? I do těch tanečních nechci jít. Mám strach, že mi to zase nepůjde, vůbec mi to nejde. Ptáte se, čí to byl nápad? No jistě, že můj. Vždycky jsem chtěla tancovat jako ti herci v různých filmech. Jako ti mistři světa, nebo alespoň jako pan Vavruška :-P .. Ale mě to prostě nejde. Ať se snažím sebevíc, neumím to. Tento týden máme speciální latino lekci, do té jsem si nestihla sehnat ještě ani tričko. Vůbec nevím jestli budu mít dobré oblečení, co když se mi tam budou dětska smát.?
Možná si říkáte, takové starosti bych také chtěla mít, ale kdyby jste byli tam slabí jako já, asi by vás to taky položilo. Ano, možná se zabývám zbytečnostma, ale opravdu se bojím.
Ve škole se semnou nebaví ani "můj spolužák", vlastně to není můj spolužák, je o třídu níž než já. Ale vážně nevím co jsem mu udělala. Jednoho dne se semnou zkrátka přestal bavit. Už ani nevím jestli to bylo minulý týden ve středu, když mě viděl v kapli, a nebo ještě dříve? Nevím, nevyznám se v něm. Kamarádka mi říká ať se na něho vykašlu, že je nějaký "divný", ale o to více mě to zajímá. Proč jsem to schytala zrovna já, proč se mi vyhýbá obloukem, ani mě nezdraví. Víte, je to docela ponižující, když někoho pozdravíte a on vám ani neodpoví. Kdybych měla odvahu, tak se ho zeptám, ale ta mi nějak schází.


Ale proč vlastně píši tento článek? Ano možná je to i tím, že se mám učit fyziku a to se mi vůbec nechce. Nejde mi, nebaví mě. Neměli jsme ji první mít, ale máme. Protože přijde na hospitaci pan biskup, a to je přeci přednější než chemie!! :-( Řeknu vám, v tomto případě bych měla radši chemii, a šla na program " Chemie v ulicích", než mít pana biskupa, potom aby byl na naší hodině na hospitaci, a nakonec to završit fyzikou!! Ta mě štve opravdu nejvíce.
Možná je to také tím, že se z toho všeho potřebuji vypsat,a nebo i tím, že jsem si nějak moc za poslední dobu oblíbila zpěvačku Debbi. Přijde mi, že v jejich některých písní se ztotožňuji, ale hlavně jaktože ji znám až tam pozdě? Nikdy jsem o ní pořádně neslyšela, až teď. Dokonce měla i koncert minulý rok v Praze v Rock kafé baru, ráda bych na ni šla, kdybych to věděla dříve.
Tahle písnička je úplně úžasné, přijde mi plná energie a pozitivní nálady. Vždycky když se mi nedaří, tak si ji pustím a vše hodím za hlavu ;).


A druhá je zase plná krásných slov, jak se odevzdává a spoléhá na někoho druhého. Teda alespoň mě to tak přijde. Mít někoho na koho můžete spoléhat mi přijde velice důležité. Kéž bych také měla někoho, kdo by o mě věděl úplně, ale úplně všechno, a mohla bych mu všechno říci a se vším se na něho spolehnout. ;)
Bohužel nikomu nedokáži říci úplně všechno, nikdo o mě neví vše, i když každý říká jak mě zná!!


Promiňte za zbytečná slova, ale je mi teď mnohem lépe.
Agrotis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.