Houslista

22. prosince 2011 v 22:07 | agrotis |  My life steps

Dnešek ?? Úžasný den, jeden z nejkrásnějších v mém životě.
Vstávala jsem v 13.00, ale za to jsem se vyspinkala do růžova, a to se přeci jednou za čas musí =P .. Najedla jsem se, oblékla, sbalila a vyrazila směr Ruda. Moc jsem se tam těšila, a to jsem ještě ani nevěděla co mě čeká. ;) Přijela jsem tam po páté hodině a na šestou utíkala do scholy.
Přišla jsem tam dříve a než dorazily klíče, tak jsme se s kamarádem koulovali ;) Měla jsem obrovskou radost, půjčil mi jednu rukavici, abychom na tom byli stejně a začli jsme se koulovat. No řeknu vám, měl lepší mušku. Vůbec jsem ho nemohla trefit a to stál někdy i jen metr odemně. No nebudu vám vyprávět vše o našem koulování, ale na konci mě chytnul těsně nad zemí, teda chtěl mě první shodit na zem, abych viděla jak se padá, ale nakonec mě chytnul těsně nad zemí. Kdyby jste viděli ty jeho očka. Krásné to bylo, vzpomněla jsme si na léto a hned bych si to nechala líbit.
Na schole jsme zpívali velice pěkné písničky a on tam hrál na housle ;) juchůů .. Jak vše skončili ještě jsme se chvíli koulovali, a potom mě vzali autem ke strejdovi. Doufám, že se sestřenka moc nezlobila, že jsem nejela s ní a s mojí dobrou kamarádkou, která má už řidičák. ;)


Domluvili jsme se, že by mě mohli vzít domů, když měli tudy cestu. A tak ze půl hodinky už zvonil telefon a jelo se. Bylo to nádherné, povídali jsem si (o tanečních), teda já spíše poslouchala a užívala jsem si jízdu s nimi. Řeknu vám, bylo to krásné, takové jiné než když jedete autobusem nebo jen s rodiči, strejdou atd. Poslouchali jsme Tomáška Kluse a smáli jsme se mé hlášce o mokrých rukavicích. =D ;)
Zastavili mi až před domem a jeli za kamarády. Už se těším na zítra do sboru, jen doufám, že tam zase bude.

btw.: Ten kluk je úžasný, že bych ho měla ráda ??
Agrotis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.