Krásný víkend

6. prosince 2011 v 21:24 | agrotis |  My life steps
Před čtrnácti dny jsem tu zůstávala na víkend. Řeknu vám, vůbec jsem tu nechtěla být, nemám ráda velkoměsta a ještě když tu musím být na víkend. Nakonec mě to, ale samotnou velice překvapilo.
V pátek se chystalo velice milé překvapení, a to v podobě návštěvy strejdy Romana a tetičky Žofky. Mám je velice ráda, ale už dlouho jsem je neviděla, možná to byli i dva, tři roky co jsme tam byli naposledy. Vzali jsme s sebou i naši sestřenici, pro kterou to vlastně byla taková premiéra, a poznala další kousek svojí rodiny. Přijeli jsme tam kolem 18.00 hodiny. Byla pro nás připravená velice chutná a objemná večeře. Tolik jídla na jednom stole jsme ještě neviděla. A k tomu ještě předkrm a zákusek. Bylo to jako bych neměla další dva dny už jíst.
Povídali jsme si, a poznali i naši "pratetičku". Podívali jme se na videa a fotky ze svateb Jakuba a Aničky. Jedním slovem KRÁSA. Ale nevím jestli bych jako Jakub chtěla mít dvě stavby. (polská X česká). Najednou jsme se podívali na hodinky a bylo chvíli před půlnocí, a to musíte uznat, že je lepší odejít. Tak jsme se rozloučili, málem jsem brečela a strejda nás odvezl na nejbližší metro.
Málem jsem se rozbrečela, protože se bojím, že je uvidím až zase za dlouhou dobu. Mám je moc ráda.


V sobotu jsme byli na křesťanském hudebním festivalu VOX.
Bylo tam krásně, tolik krásné pozitivní hudby, přátel. Senza, pořádně jsem si to užila. A ten oběd co
následoval před tím, mňamka... vařil bráška s Vaškem. Byla tam s námi i naše kamarádka Evička, poslední dobou ji, ale moc nemusím, že bych na ni žárlila ??
I tak by se to dalo asi nazvat.
V 16:00 mi začínala lekce Stolování, mňam.. zase ty taneční nebudou tam strašné, říkala jsme si. Flambované palačinky, džus, sushi, spoustu zeleniny a ovoce. To vše jsem tam snědla :).. zákusky, no bylo tam toho spoustu, ještě mnohem více, ale vše jsem neochutnala, protože jsem později obědvala a bylo by mi asi zle.
Vrátila jsme se na koncert akorát na eSPéčka, senza. Jsou úžasné, a ten zpěvák.. No myslím, že to nemusím více komentovat. A koupila jsem si u nich i krásnou placku na můj baťůžek, alesoň ho má co zase zdobit. ;
Cituji: LOVE IS MY DRESSCODE nebo-li LÁSKA JE MŮJ STYL OBLÉKÁNÍ .. no není to krásné? Nevím teda jestli to zrovna na mě platí, ale i tak ;)

V neděli jsem vstala kolem 8:00, šla jsem do Alberta pro snídani, skvělé bylo, že je to kousek, vše bylo čerstvé. Doplnila jsme tam nějkaému klukovi dotazník, ne že bych zrovna chtěla, a také jsme pospíchala, ale když ho všichni odmítali, tak jsme si řekla, že se zastavím. Není podstatné, na co jsem odpovídala (teda alepoň pro mě), ale mnohem důležitější je, že jsem se alespoň zastavila. ;)
Na oběd bráška udělal brambory, ale už si nevybavuji s čím jsme je jedli. Jen vím, že večer jsem měla ty samé vynikající brambory s mlékem. Mňamka, vypila jsme mu ho skoro všechno, no nevím jestli z toho měl radost. ;))
Po obědě jsem si dodělala úkoly, sestřenka šla na trhy Fleru, škoda že jsem nemohla, ale měla jsem toho ještě moc na práci, nic jsme zkoro za ten víkend nestlihla. A večer jsem vyrazila směr intr.
Agrotis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.