VÁNOCE

26. prosince 2011 v 1:56 | agrotis |  My life steps

V sobotu jsem byla v Rudě na mši. Řeknu vám, jezdím tam velice ráda, zpívala jsem tam se sborem. Je škoda, že tam
nebyl i můj kamarád, který hraje výborně na housle. Kdyby přišel alespoň na jednu zkoušku mohl hrát. A mě by to velice potěšilo. Po mši, nám Otec děkoval a všichni nás velice chválili. Já osobně si myslím, že jsme to až na ty nástupy zaspívali celkem slušně.
Šli jsme ke strejdovi na kafe, no trošičku se to protáhlo a moji drazí rodiče odjeli ve 4.00 hodiny ráno. No, na to, že jsem v sedm zase musela vstávat, tak jsem šla spát celkem dost pozdě, až kolem půl paté.
Ráno jsem s obtížemi vstala a přišla se sestřenkou celkem včas na zkoušku. Byla jsem velice ráda, že tam kluci měli alespoň čaj. Jinak bych to asi nezvládla. Sotva jsme zkončili běžela jsme na nádraží aby mi neujel vlak směr Šumperk, abychom mohli jet k babičce.
Napsala jsem kamarádovi (), že jsem vlak stihla, a on mi na to odpověděl, že jsem ŠIKULA. To mě velmi potěšilo.

Když tak zpětně vzpomínám na včerejší mši, asi nevím co si o tom mám myslet, co si slibovat, nebo spíše raději neslibovat. Dneska šli také k babičce, ale určitě dopadl lépe než já, kdyby alespoň nebyla tak vulgární,a nříkala tátovi a dědovi to co o něm říká. Asi bych ji možná měla raději.
Večer jsem se koukala na pohádku Tajemství Staré bambitky. Krásná pohádka, hlavně ten pěkný princ, co tam hrál. Proč ho vlastně nedávají častěji do filmů, pohádek.
Tohle jsou ty nejúžasnější Vánoce, co jsem kdy měla !!!



P.s. Mám ho ráda, a je to s ním úžasné..

btw.: .. alespoň, že ty housle jsem mu směla držet a otáčet noty. A občas ho i chytnout za ruku. ;)
Agrotis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.