POKRAČUJI !!

13. března 2012 v 20:55 | agrotis |  My life steps
Od října jsem začala chodit do tanečních, řeknu Vám ze začátku to bylo utrpení. Tolik zničených silonek, puchýřů na nožkách a do toho všeho jsem tam nikoho neznala. Připadala jsem si jak v jiném světě, a chtěla sem tam přestat chodit. Nechodila jsem na žádné prodloužené a akce pořádané na víc.
Říkala jsem si, že mě prostě ani nejlepší taneční škola v celé Praze nenaučí tancovat. Jsem prostě poleno. Asistenti mě učili každý tanec zvlášť a taneční končili pláčem a smutný odchodem na intr. Sotva jem vyšla ze školy rozplakala jsem se a chtěla se propadnout hluboko pod povrch naší Země.

Když byl už Vánoční ples, řekla jsem si: "Musíš tam jít"!! Našim jsem teda oznámila konání plesu, cenu vstupenky a máma se už obrovsky těšila, až mě uvidí tančit. Když přišel tento dlouho očekávaný den, sehnala jsem si šaty, a šla na ples. Před promenádou nás Jakub uvítal, a řekl jeho každodenní slovo: "Pánové, zadejte se"!! Přišlo pro mě poleno, a já si skoro celý ples oddřela. Když byla poslední promenáda, nestoupla jsem si na parket, ale stála jsem skoro u šaten. A hle, štěstí se na mě usmálo!! ;)
Přišel pro mě vysoký, velmi pohledný kluk. Hnědé vlasy, asi o hlavu vyšší než já, a strašně ukecaný, ale šlo mu to skvěle, tančí už 8 let, tak ještě aby to neuměl !! :-D Tančili jsme spolu Blues, Kankán, a další.. Na konci jsme se rozloučili a já ani nedoufala, že ho ještě někdy spatřím. Do toho všeho byly Vánoční prázdniny, a další lekce mi začínala až v pátek 13.1.2012, byla to Country lekce.
Na tuto lekci jsem si půjčila sestřenky sukni a tričko, domluvila jsem si přespání u spolužačky, a vyrazila se mnou na tuto lekci. Vůbec se mi tam nechtělo, bylo mi zle, bolelo mě břicho, hlava a vůbec všechno. Věděla jsem, že je to z nervů, ale co naděláte. Nic :-D .. Tančila jsem s Tomášem, a při jednom kruhu jsem si všimla, že je tam také kluk z plesu. Usmáli jsme se na sebe, a lekce pokračovala. Když jsem odcházela do šatny, došel mě. A vyzvedl mi kabát, tašku, boty.. a vše ostatní co jsem tam měla. ;) Seznámila jsem ho ze spolužačkou, a mohla jsem na něm oči nechat. Na to, že jsem ho viděla podruhé, tak sme se objali a dala jsem mu na sebe e-mail, aby mi mohl poslat info. kvůli tanečním.
Spolužačka v tom viděla zase mnohem více, ale to ona vždycky. Zašly jsme si sednout do kavárny, a ona mi ho vychvalovala jako kdyby ho znala snad déle než já.
Nakonec mi opravdu od něho přišel e-mail, a začli jsme si dopisovat. Nikdy by mě nenapdalo, že to tak dlouho vydržíme. Domluvili jsme se, že přijde na jednu moji lekci, a alespoň mě doučil další tance. :-P Co mi moc nešli. Mistr na mě sice koukal divně, ale tak co, ať se kouká, když chce. :-D Poté pokračovalo naše dopisování, seznamování, pozvání atd.. Na každý e-mail jsem čekala, jak na dopis. Opravdu jsme se těšila, jak mi přijde malé psaníčko a já si ho přečtu atd..

Řekl mi, že mi i ty taneční pokračovací vyjdou. A opravdu vyšly, bylo to senzační. Včera jsem měla první lekci, a bylo to prostě super. Jen doufám, že mi to máma všechno zaplatí včas, aby mě ještě nevyrazili. :-D :-P
Já, jelikož jsem strašná "hysterka", jak jsme se navzájem pošťuchovali, tak jsem mu musela dneska zase napsat. Abych se uklidnila. :-D ... Ještě, že se mnou má takové strpení, a snáší to dobře, zatím. :-D ..

P.S. .. je úžasný ;)

Agrotis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.