Mě nejmilejší :o)

19. července 2012 v 2:14 | agrotis |  My life steps
V pátek jsem se vrátila z tolik milovaného, krásného, úžasného, senzačního, perfektního, báječného, jasně řečeno skvělého Slovenska. Mám to tam moc ráda, a co víc, já to tam miluji !! Ani se mi nechtělo odjíždět jak to tam bylo se všemi těmi lidmi skvělé. Už teď mi chybí, mrzí mě, že se nevidíme vícekrát do roka, jen na tom tajúplném Slovensku.
Odjížděli jsme tam 1.7. a za těch 14 dní jsme stihli navštívit Baníkov, Ostrý Roháč, Koprovský štít, Monkovu dolinu, Chopok a Ďumbier - nejvyšší vrcholy východních Tater, Ostrvou a další, ale také veničku Vlkolinec - jedna z mála, kde se zachovali tehdejší zvyky. Bydlí tam pouze 19 obyvatel, ani v jednom domečku neteče voda, jediná co mají je u studny, uprostřed vesničky. Vesnice je památka UNESCO, je původní asi ze 14. st. Některé domky jsou zvláště označeny a slouží jako muzeum.

Vrátila jsem se v pátek v odpoledních hodinách. Vůbec se mi domů nechtělo, asi jsem i věděla proč. ;) Když mě naši vyzvedli na nádraží, jeli jsme nakoupit a pak domů. Doma na mě čekali koblížky (mňam :)) a teta, která momentálně bydlí u mě v pokoji.
CHCI SE VRÁTIT !!! Chybí mi moc, třeba Bětka, Ančík, Šárka a hlavně Marťa.
(P.S. - ten na té fotce)
Doma se to od té doby taky "pěkně" změnilo. Pořád na mě akorát křičí,a dneska už jsem to nevydžela a řekla taky pár slov. Máma se na mě naštvala, a mě bylo do pláče, chtěla jsem pryč!
Každý večer, je stejný.. nemůžu usnout, probrečím celé noci a ráno zase nemohu vstát, protože jsem unavená a máma akorát řve. ...Chybí mi !! V neděli jsem dostala moc hezkou nabídku, a to jet do Tater. .. znovu, znovu bych byla v Tatrách šťastná, ale nevím jestli mám jet. Jediné pro jsou ty Tatry, Slovensko, náš skvělý kněz, ale to je vše. A proti ? To už snad ani nepočítám. Ty děcka,které skoro neznám (jiné, než co jsem s něma byla do posud) také to, že je to poslední týden v srpnu. No není toho moc, ale pro mě jsou to veliké mínusy. A tak nevím jestli jet. Jestli to tam sněma znovu zvládnu, skoro se s něma nebavím, na tož abych s něma byla znovu týden v Tatrách !! (Já nevím .. :())


Voda, voděnka ;)


první snížek ..


.. na horu kamení jsme museli přeci taky dodat další :D


.. krásné pleso, ještě se sněhem ;)


kyti, myti .. tralaláá ;)

a "můj" nejmilejší (kamarád) fotí také hory :P


pleso, i se sněhem či ledem ?? Krása ;)


.. a vařili mlhu :D

.. další kyti, myti ;)

.. kohút z Vlkolince :o)

P.S. doufám, že se Vám fotky líbili, a možná mě i trochu pochopíte, proč mě tolik chybí, a proč to tam mám tak moc ráda ;)
dobrou noc
Vaše znovu nešťastně zamilovaná Agrotis ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.