Příprava =D

30. července 2012 v 22:22 | agrotis |  My life steps
Dneska ráno jsem vstala celkem brzo, protože mi byla strašná zima. Večer jsem nechala všude otevřeno, a ráno jsem
málem umrzla. I když to zase přeháním, ale zima mi byla veliká. Šla sjem se dolů nasnídat, a pak jsem si četla. Konečně jsem ji dočetla a hned jsem začala číst další knížku od Božky a to V Zámku a podzámčí. Snad bude o něco lehčí, i když to asi ne. Pak byl oběd, a po obědě jsem se dívala na Gilmorova děvčata III. Už jsem je dlouho neviděla, a i když to opakovali, pořád mě to bavilo. Dobylo mě to energií, i když nevím. Ale byla jsem hned veselejší a plná elánu.

Pak jsem si šla zase číst, a záhy usnula. Mám prostě "spací" prázdniny, a nebo nějaký únavový syndrom ?? I když to je asi blbost.. nevím :o/ .. Vzbudila jsem se, chvíli cvičila na "KING GYM pro" - děláte na něm sedy, lehy a šla se navečeřet. Měla jsem sardinky, pak chleba se sýrem, rajčátka, čaj a mléko. ;) .. Jak jsem se vyspala, měla jsem dost energie. A tak jsem si řekla, že se půjdu projet. Vlastně mě inspiroval bratranec, který jel odpoledne do Polska.
Když jsem vyjížděla bylo kolem 19:30, takže jsem jela jen do Horních Heřmanic, není to zase tak daleko a já se po tmě, tam kde to moc neznám bojím.. No jo no, jsem strašpitel :D .. Ale mě šlo hlavně o ten kopec. To víte, už se připravuji na čtvrtek. Tak doufám, že to klapne. Opravdu moc se těším, tak snad nezklame.
Škoda, že jsem sebou nevzala foťák, bylo tam nádherně, a ještě jak zapadalo to sluníčko. Super ;)
Agrotis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.