šťastná ??

29. července 2012 v 23:37 | agrotis |  My life steps
.. opravdu, možná to nevyjde, a jen si dělám falešné naděje, ale zatím jsem šťastná a plná očekávání. Doufám, že mě nezklame, věřím mu !!

Jak jsem včera psala, vzpomněla jsem si na svého kamaráda, je úžasný. A dneska při čtení Babičky jsem neodolala svému
telefonu a napsala mu. Asi to nebyl zase tak špatný krok. Do ani né 10 minut jsem měla odpověď, a překvapivě kladnou. ;) Napsal, že ho umím překvapit, to víte to já ráda ;), a že si večer ještě napíšem. Nakonec jsme si ještě "povídali" na fb, a já navrhla, že by jsme mohli jít na kola. To víte, je vášnivý cyklista, vyhrává co může. Tak jsme se domluvili, teda on ještě neví, ale já věřím, že to vyjde, a že spolu zajdeme ve čtvrtek na kola.
Protože zítra odjíždí, ke své kamarádce, jeho bývalce a vrací se až ve středu, doufáám!! Slíbil, že se ozve, ale moc tomu nevěřím, zase na to zapomene, ale nebojte já se mu připomenu ráda. :P


Jinak dneska tu byli teta a strejda s bratrancem. Bylo to super, takové spestření všedního dne. S mámou jsme pekli buchtu, a dělali chlebíčky. Chlebíčky už nejsou, ale fotku buchtičky, třeba dodám zítra. Dneska už mi vypověděl foťák. Nevím co se mu stalo, ale nefotí !! :-/ Přitom ještě včera fungoval.
Povídali jsme si o všem možném, mám tetu se strejdou moc ráda, vlastně všechny je mám moc ráda. A tak mě vždycky potěší když přijedou, nebo když k nim jedeme grilovat, slavit atd.

Určitě se ozvu, jak to nakonec s tím mím playboyem dopadlo, jestli se vůbec nějaký výlet konal atd..
Mějte se fanfárově Agrotis ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.