Vínečko

21. července 2012 v 17:59 | agrotis |  My life steps

Ve čtvrtek odpoledne jsme byli na oslavě sestřenčiných narozenin.
Bylo to tam super. Skvělá zábava, skvělí lidé, jídlo prostě všechno.
Narozeniny má sice později, ale odjížděla do ciziny na praxi za dětmi,
docela jí závidím,musí to tam být super. Hned bych jela také. Přišel tam také její kamarád, kterému stačí ke štěstí opravdu málo. Pár much a sklenice. :D Bohužel nedorazil její milý, protože už pracuje, a docela daleko, tak nepřijel. Byla to vlastně taková malá oslava, bude mít ještě jednu větší, sokromou pro kamarády, kde bude i její kamarádka se svým Malťanem, a snad i její chlapec.
Dospělí pili červené vínko, a my "děti" ještě s tetou jsme si dali bílé. Bylo moc dobré, takové slaďoučké, přesně jaké mám ráda. Asi jsem ho, ale pila více než jsem měla. I když bylo moc dobré, a nikdy mi z něho nebývá špatně, tentokrát mě bolela opravdu hodně hlava. Ještě druhý den jsem to cítila.

Dnes je, tak trochu den blbec. Přijel domů i "mladší" brácha. A docela se s tím starším moc neschodneme. Nevím čím to je, ale nebaví mě to. Na to jak byla na mě včera hodný, dneska je to strašné. Už se těším až zítra odjede, a přijede zase až za dlouho. Protože 1.8. má nástup do nové práce, hurá. ;) Volejme sláva a tři dny se radujme !!
Bude pracovat v Seznamu, jak já se těším. ;)
Naštěstí zítra odjede i můj "mladší" brácha, protože musí dodělat bakalářku, a tak mě nebudou prudit! Někdy je to s něma na zabití, jindy ale zase senzační. Pořád mě říkají, že nečtu, ale to snad jde, když teď musím sdílet pokoj s jedním z nich. A ten má pořád zapnutou nahlas hudbu! (grr..) Ráda, bych už měla alespoň tu jednu knížku přečtenou, ale prostě to nejde. Budu to tu s ním vydržet snad celé prázdniny!
Když teda bude doma. :D Bydlí naštěstí v neštěstí, v Brně se svojí přítelkyní, a tak nejezdí domů tak často.


U mě v pokoji mezitím bydlí teta, kterou máme doma "na hlídání". Mám ji sice ráda, ale moc si s ní nerozumím. Má už také svůj věk, a žádná brnkačka to s ní není. Nemůžu kvůli ní dlouho spát, protože jinak se zlobí. Když něco nejím, hned zase nadává. No, však to znáte.
Ale jedna věc mě přece těší! ;) Dnes se vrátí můj "milý" z Anglie. Sice pochybuji o tom, že se uvidíme dříve jak na pouti, ale i tak. Těším se jak malé děcko. Je suprový, jen škoda, že nám to nevyšlo. Ale co, třeba nám to vyjde jindy. Musím to brát s nadhledem a hlavně humorem. ;) Už se těším, až mi bude vyprávět, jaké to tam bylo, co zažil, a spoustu dalších zážitků a podrobností. Byl tam celkem dlouho, tak snad má i spoustu fotek. ;) Jen doufám, že se uvidíme i dříve jak na pouti, i když ta nám snad jediná zaručuje, že se uvidíme. Škoda, že studuje tak daleko, a vidíme se jen párkrát do roka.
Ráda bych ho viděla vícekrát, ale asi to moc nejde. Ale alespoň mám více času na školu, a to i přes rok. Sice ještě pořád nechápu na co čekám, ale pořád mě to zatím neomrzelo. ;) Už jsem mohla mít tolik kluků kdybych chtěla. Ale já nechci.
A to nejen kvůli němu, ale i kvůli Praze. Ano jsem asi divná, studuji v Praze, mohla bych ho vidět třeba každý den,ale já prostě nechci pražáka, i kdyby byl sebelepší. Už se těším, až z Prahy odejdu, teda snad. Doufám, že na vysokou tam nepůjdu. To by mě asi trefilo.
Všichni se mi divý, že se mi tam tak nelíbí. Teď se mnou asi nebudete všichni souhlasit, ale mě Praha prostě vadí, ten vír velkoměsta, ten zmatek, hluk, jak všichni někam spěchají atd.. Na druhou stranu se mi líbí, že tam je více možností, divadla, koncerty, festivaly, moje nezapomenutelné a pro mě jednoznačně nejlepší taneční. :) Bez těch bych tam už asi dávno nebyla. Ale jsem prostě více "venkovský" typ. Rodina, krásná zahrádka, na té pejsek a plno dětí.
Nejraději ze všeho mám, ale stejně naše sousedy Slováky. Ty pořádné hory, krásně malované chaloupky, hodné lidi - teda záleží na které zrovna narazíte, ale já za těch šest let co tam jezdím, jsem narazila jenom na hodné. ;)
Agrotis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.