Srpen 2012

Škola volá ?

31. srpna 2012 v 20:15 | agrotis |  My life steps
V úterý jsem byla na oční, a vlastně nevím ani jestli mě potěšili nebo ne. Sdělili mi, že nemusím nosit brýle, ale když já bych chtěla zrovna nové. :D No zatím je to jen na zkoušku, tak uvidíme. Sehnala jsem si ve městě už nějaké věci do školy, tady pár obrázků. ;)
Dneska jsem zase musela něco uvařit, a tak jsme měli těstoviny s rajčatovou omáčkou a masem. Bylo to docela dobré, ale polévku jsme uvařili z pytlíku, to bych nezvládla. Odpoledne jsem si četla a konečně dopsala Babičku, huráá (volejte sláva a tři dny se radujte. Co tři dny, pět dní se radujte :D). A také jsem si zase chvíli četla, Ivanhoe není zase tak strašná knížka, i když je docela tlustá, ale jinak v pohodě.
Chtěla jsem ještě mluvit s M., ale nějak to nevyšlo, tak snad jak se vrátí z Bouzova. Doufám, že si to tam zítra pořádně užije, také bych chtěla na Tomáška. A dneska myslím se byli ještě "loučit se svobodou", to víte kamarád se jim žení. :D Celý den mi totiž vrtá v hlavě, ta jeho sestřenka a ještě jak jsme si povídali, že to ví hodně lidí. Docela mě to děsí. A u J. se celkem bojím, jak to nakonec dopadne.

Nerozumím Mu ..

27. srpna 2012 v 17:46 | agrotis |  Quotations
Minulý týden jsem se vrátila ze Žďáru, a musím konstatovat, že tak hrozné jak jsem si myslela, to zase nebylo. No, i když hned po první dni jsem myslela, že odjedu. Ten večer byl strašný, ale alespoň mi to něco dalo. ;) Potkala jsem tam svého dobrého kamaráda Dominika. Jen škoda, že bydlí tak daleko, a zrovna je v Chorvatsku. Doufám, že mi alespoň pošle ten pohled, co mi slíbil. :P ..
Tento týden, už se celkem připravuji na školu. No spíše psychicky než fyzicky. Vůbec se mi tam nechce, a ještě když mi někdo vždycky připomene, že má ještě měsíc prázdniny. No nezabili by jste ho ?? (.. já osobně ne ♥) A nejhorší je táta, ten mi každý den tak 20x připomene, že už bych se měla začít balit. Dělá zase jako bych se tam stěhovala. :D
Zítra jedu do "města", tak si tam už snad koupím nějaké sešity a další věci na intr a do školy. To víte, chci mít zase originální věci. ;)

Jenom MŮJ

14. srpna 2012 v 0:17 | agrotis |  My life steps

Dnes ráno jsem vstala, nasnídala se a začla dělat oběd. Taky se divíte co? Já z toho byla taky trošku mimo, ale musela jsem máma s bráchou jeli do Prahy, a já tátovi musela udělat něco k obědu. Zašla jsem koupit kabanos, protože nám maminka doma žádný nenechala, a pak už jen zavolala tátu na oběd. Po obědě jsme si udělali kafíčko, dneska jsem ho po dlouhé době, už vážně potřebovala, těšila jsem se na něj. I když nebylo tak skvělé s pěnou jako od maminky.
Koukla jsem se na Gilmorova děvčata a Dr. House. při obědě jsme se ještě s tátou koukali na Zapomenuti. Po té jsem si šla umýt svoji strašně (ale opravdu to byla hrůza) mastnou hlavu, vůbec nechápu jak jsem takhle mohla vyjít na ulici, a dokonce i bez naušnic !! Asi jsem vážně spěchala.
A když jsem provedla svoji očistnou kůru, šla jsem psát Čtenářský deník. Stáhla jsem si Sex ve městě 2, na který jsem se večer podívala. A kolem 16:00 hodiny jsem se rozhodla, že půjdu s našemi pejsky ven, chtěla jsem to vzít na etapy, ale nakonec mě Reny, ale hlavně Tajga pořádně naštvala, a už jsem zůstala doma.
Poslouchala Train (můj velice oblíbený interpret), a hodně jsem přemýšlela nad zítřkem. Jedu totiž do Žďáru nad Sázavou na CSM 2012, vůbec se mi tam nechce!! Proč tam vlastně jedu??
Večer se vrátila máma s bráchou, a já se konečně koukala na Sex ve městě. Konečně jsme si ulevila, od toho dnešního dne, který byl sice hezký a jenom můj, ale také trošku hektický.

Vlastně mě naštvala až Tajga, která se při procházce na mě pořád lísala, a já měla celou svoji černou sukni bílou. Pak také zakousla hlodavce, prohnala poštolky a nakonec mě vyválela v kopřivách, ještě teď to cítím. Proto už jsem nešla na procházku s mýma dalšíma kráskama.

Život je pohádka

9. srpna 2012 v 15:18 | agrotis |  My life steps

Včera odpoledne jsem se byla projít po okolí Kohoutovic, fotky třeba dodám později. ;)Je tu krásně, dokonce tu mají
nedaleko i les, a někde i přehradu, ale tu jsem nenašla. V 18.00 přišel domů brácha, nakoupil, takže jsme měli zase co jíst. Já se dívala na film: Kamarád taky rád :o) Je super, mám ho ráda, i když je trochu ujetej... Volala si na Skypu se sestřenkou, má nové vlásky, i když že si to nechá tak zkrátit jsem nečekala. :o/.. Měla tak krásné vlasy, a ona si nechá udělat takovou radikální změnu. :o/ No nadšená z toho nejsem, ale je to její věc.
Večer jsme se s bráchou dívali na Samotáře a jedli Lays s jarní cibulkou - mňam ;)
A sestřenak provokovala s vínem !!! :o)
Brnečko :o)

8. srpna 2012 v 10:00 | agrotis |  My life steps

Včera jsem vstala brzy, něco kolem 7.00 hodiny. Brácha tu ještě byl, tak jsme společně posnídali, teda já spíše jenom vypila čaj, a potom jsem si zašla do Alberta koupit jídlo. V 10.00 jsem vyšla, a šla z Kohoutovic do Brna. Taková štreka a já si ještě zašla, protože jsem zapomněla odbočit do centra, a místo toho jsem šla kus po dálnici. No cesta do Brna, mi trvala skoro dvě hodiny.
Přišla jsem tam něco málo před 12. a zašla se podívat do kostela, kde jsem si vzala mapu, abych vůbec věděla kde jsem. Bloudila jsem Brnem, zašla se podívat po různých kostelích, divadlo, školy, ale i obchody. ;) Když už jsem chtěla jít zpět, tak jsem se raději zeptala jednoho číšníka, jak zpět, protože jinak bych asi vážně zaloudila.
Cesta zpět byla nekonečná, strašně mě už bolely nohy. Domů jsem došla kolem 16.00 hodiny. Měla jsem obrovský hlad, a byla unavená. Najedla jsem se, a zachvíli přišel i brácha. Přišel dříve z práce, a zachvíli jsme šli na bazén ♥
Bylo to tam super, mají tam výřivku, masáš zad, tobogán - na který jsme dokonce 2x šla. Bráška mě přesvědčil, já se ale strašně bála. Potom jsme si šla ještě zaplavat do toho velkého pro plavce, a s bráchou jsme šli do páry. Tam jsem myslela, že se udusím, bylo to hrozném.
Přišli jsme domů, já se jenom najedla, umyla a šla si lehnou, byla jsem strašně moc unavená.

LOL

6. srpna 2012 v 20:20 | agrotis |  My life steps

Tak odpoledne jsem se šla projít, ale vážně jen projít. První jsem chtěla jít do města, ale nějak jsem tam nedošla. Ale zítra už tam vážně musím, přece nebudu pořád jen sedět v tom bytě, to bych mohla i doma a nemusela jezdit sem. Nedošla jsem tam, protože mi zase nefungoval foťák,a co ve městě bez foťáku ?? No řekněte.
Raději jsem tu teda trošku uklidila, a stáhla jsem si film LOL. Je to super film, ale pravdou je, že se mi líbí všechny romantický komedie/ drama.
Připadal mi ten film, totiž jako do nedávna s mým bejvalým a jeho bratrancem. Pravdou je, že Lola, je na tom o něco lépe. Já přišla o oba dva. No nic,musím začít znovu, "trojúhelník" musel někdy skončit. Protože mi přijde, že když jste pro něho mrcha, tak jak to na vesnici bývá jste mrcha pro všechny okolo. A hlavně pro jeho skvělého bratrance, rodinu, přátelé.
Nechci jenom románek na léto, a konec. Dělat, jako že se nic nestalo, všem to tajit a být happy, za to že ho 3x do roka můžu vidět. A pak se vám vykecá na alkohol a Zlín?? Proč to raději neřekne rovnou, to se stydí? Ono by to totiž možná méně bolelo.
No nic nechci už nikoho z té jejich sebranky, a vůbec z toho města a okolí. Chci začít znovu, s někým který o mě bude mít opravdový zájem, bude mě mít rád takovou jaká jsem, ne takovou jakou by mě chtěl. Bude mě respektovat, a brát mě i s mojí ne moc dobrou minulostí. Bude mi věřit, nebude lhát, dokázal by si se mnou představit, že máme rodinu a plno dětí, žili by jsme na Slovensku. (to už je, ale moc velký sen :P)
No znáte to ne, prostě LÁSKU NA PRVNÍ POHLED !!

Najdu tam co neznám ...

6. srpna 2012 v 12:50 | agrotis |  My life steps

Včera jsme přijeli do Brnečka celkem pozdě, až ve 22.20 nějak tak... ;) nejsem si úplně jistá. Sedli jsme na kola, a jeli k bráškovi. Hned jsme se šli umít a spát. ;) Teda já ještě stihla vyzkoušet jeho houpací síť !! Je nejlepší, úplně super. ;)
Vůbec jsem nemohla večer usnout, a dělala si hlavu z Alberta, kam jsem musela dneka ráno jít.
Vstala jsem v 7.15, na mě nezvykle brzo, brácha už snídal, tak jsem si udělala čaj, a než jsem se nadála už odcházel do práce. Má tu senzační hrneček Seznamu.cz, také bych takový chtěla, třeba by ho sežene, když tam teď pracuje a já budu hodná. ;) Samozdřejmě to jsem vždycky, ale mu se to nezdá. Oblékla jsem se, a šla najít ten Albert :) ještě, že jsem si na něho dala hodně času, protože cesta tam mi trvala asi 15 minut, ale zpět, to bylo strašné. Nemohla jsem na tom sídlišti najít ten náš panelák :-D Prošla jsme to asi 3x dokola.
Nasnídala jsem se, protože už jsem měla příšerný hlad, a začla pomalu vařit oběd. Dělala jsem si těstoviny s rajčatovou omáčkou, no kdyby nebyla tak kyselá, bylo by to lepší. Ale tak co, jedla jsem to jenom já, a hlavně vařila jsem snad poprvé v životě. :-D Nasypala jsem tam snad všechno co jsem u bráchy našla. :-D Já vím, že těstoviny jsou jednoduché, ale jak pro koho. ...
Teď si půjdu číst, a pracovat na čtenářáku. Odpoledne tak kolem 16.00 hodiny se půjdu asi projít do města, snad nezabloudím.
Doufám, že za tu dobu co tu budu, stihnem ten slíbený bazén, přehradu, a taky bych se chtěla podívat do Papouščí zoologické zahrady, je to sice kus cesty, ale snad to zvládnu. ;)

Nezklamat !!

4. srpna 2012 v 21:41 | agrotis |  My life steps

Včera jsem byla v kostela na zkoušce sboru. Vůbec se mi tam nechtělo, ale těsně předtím jsem se rozhodla. Oblékla jsem se, sedla na kolo a vyjela. Myslela jsem, že se po cestě někde otočím a vykašlu se na to..
Ale ve středu mi přišla SMS, že je zkouška a že se na mě L. těší, a to víte, zrovna tuhle osobu já nerada klamu. Nejezdím tam, už tak moc ráda, jako dříve. Dříve jsem byla natěšená, když jsem tam mohla být, plánovala jsem tam prázdniny, o Velikonocích tam byla s děckama. Ale teď, nemám je ráda ?? Já nevím, všichni se tam strašně moc změnily, ty kterým jsem tolik věřila, už moc nevidívám a zbytek mě tak nějak zklamal. Už tam nezapadám, vlastně nikdy jsem tam nepatřila.
Dříve to tam bývalo jiné, ale teď mi přijde jako by mě všichni odsoudili, ano asi nejsem moc dobrá pro některé, některým jsem hodně ublížila, ale to už je přeci dávno. I když jak se to vezme, někteří lidé mají pořád tendenci vám to připomínat!!

"Kočičák"

2. srpna 2012 v 19:31 | agrotis |  My life steps

Dnešek byl skvělý. Ráno jsem vstala už v 7.00 a dívala se na OH, zrovna vysílali plavání. Super, miluji plavání, ale jen takové to "odpočinkové". Pak jsem se nasnídala, a konečně odstěhovala do svého pokoje. Bráška byl rád, že tam má konečně místo, a já že už nejsem " v podnájmu".
Odpoledne jsme jeli s mamkou a bráškou do Šumperka, první jsem moc jet nechtěla, ale jak jsem záhy zjistila dobře jsem udělala. První jsme šli koupit V. vínečko, a posléze jsme šli za ní do práce ji popřát. Sešlo se nás tam poněkud více. ;) Potkali jsme se tam i s její maminkou, která ji donesla oběd. Popřáli jsme ji, předali dárky (víno, speciální špunty na víno a tričko ... budu mít podobné ;)) a vyvedla nás na věž. Udělala nám krátký výklad, a já s její maminkou jsme šli pěšky dolů. Někde jsme asi zabloudily a než jsme došly, tak už tam byl i její bráška. :* ("Pan Zahradník" :D) Měl takovou 14 denní dovolenou, protože brigáda mu skončila, tak byl s kamarádem v Chorvatsku, a potom přijel se zimnicí, asi měl nějaký zánět, či co a musel být ještě týden v nemocnici. Zrovna si šel pro antibiotika, tak se stavil. (juchůů)
On je prostě úžasný, takový "kočičák" jak říká Věrka. Můj brácha mezitím odjel, a my pomalu také musely jít. Zašli jsme ještě do obchodu pro zvířátka, za jednou naší známou. A pak jsme šly hledat hodinky. Prošly jsme celé město,a nakonec se vrátily do toho snad nejdaržšího obchodu, kam jsme ani nechtěly jít. Zrovna tam měly slevy. , juchůů.. :P
Hodinky tedy koupila tam, a dostala ještě budík. :)
Pak jsme ještě sehnali kalhoty na praxi a boty, a jeli domů. ;) Teď půjdu povečeřet, a pak se ještě uvidí. Asi si budu chvíli číst. ;)

Baťův domov =)

1. srpna 2012 v 23:51 | agrotis |  My life steps

Včera jsme byli zavést tetu domů, byla tu celý měsíc. Nevím proč, ale byla jsem ráda, že už jede domů, ne že bych ji neměla ráda, ale občas si ve svém vlastním domě připadám jak cizinec. A to ne jen když je tu i teta, která bydlí v mém pokoji, kde vlastně dneska také ještě nespím. Spinkám u brášky, juchůůů ;) Také jsme se dozvěděli novinu, a to že brácha stihl odevzdat bakalářku, takže už "jenom" odstátnicovat, a mohu jít na promoci! Moc se těším.. Budu mít snad i nové šatičky. Super ;) Po cestě jsme se ještě stavovali na návštěvě u známých, a také jsme havarovali :-/ .. rozbili jsme si sklo na autě, ale máma byla ráda, že jsme nerozbili nic tomu kamioňáku, to by jsme se asi nedoplatili. Uff ..
Miluji Zlín, nebo spíše, ty zlínské Baťovské domečky. Jsou nádherné ;) Asi nikdy bych tam nechtěla bydlet, ale mít tam někoho více známého, vůbec by mi nevadilo. Nebo tam alespoň jezdit častěji. ;)
U tety, to bylo jako vždy vtipné. První jsme museli ochutnat jejich stvrdlé, a to doslova cukroví. Pak sníst špičky, které byli naštěstí dobré. Potom jsme se pokoušeli zvážit tetu, bylo to velice vtipné, já se "řechtala" ještě potom v autě. A nakonec než jsem šla na záchod, tak jsem tam na takovou plochu položila tašky, mnou a maminčinou. A nevšimla jsem si, že je pod tím cukroví, tak doufám, že to přežilo. Naštěstí, tam nejezdíme tak často, takže mě zase rok neuvidí :-D Uff ..