Baťův domov =)

1. srpna 2012 v 23:51 | agrotis |  My life steps

Včera jsme byli zavést tetu domů, byla tu celý měsíc. Nevím proč, ale byla jsem ráda, že už jede domů, ne že bych ji neměla ráda, ale občas si ve svém vlastním domě připadám jak cizinec. A to ne jen když je tu i teta, která bydlí v mém pokoji, kde vlastně dneska také ještě nespím. Spinkám u brášky, juchůůů ;) Také jsme se dozvěděli novinu, a to že brácha stihl odevzdat bakalářku, takže už "jenom" odstátnicovat, a mohu jít na promoci! Moc se těším.. Budu mít snad i nové šatičky. Super ;) Po cestě jsme se ještě stavovali na návštěvě u známých, a také jsme havarovali :-/ .. rozbili jsme si sklo na autě, ale máma byla ráda, že jsme nerozbili nic tomu kamioňáku, to by jsme se asi nedoplatili. Uff ..
Miluji Zlín, nebo spíše, ty zlínské Baťovské domečky. Jsou nádherné ;) Asi nikdy bych tam nechtěla bydlet, ale mít tam někoho více známého, vůbec by mi nevadilo. Nebo tam alespoň jezdit častěji. ;)
U tety, to bylo jako vždy vtipné. První jsme museli ochutnat jejich stvrdlé, a to doslova cukroví. Pak sníst špičky, které byli naštěstí dobré. Potom jsme se pokoušeli zvážit tetu, bylo to velice vtipné, já se "řechtala" ještě potom v autě. A nakonec než jsem šla na záchod, tak jsem tam na takovou plochu položila tašky, mnou a maminčinou. A nevšimla jsem si, že je pod tím cukroví, tak doufám, že to přežilo. Naštěstí, tam nejezdíme tak často, takže mě zase rok neuvidí :-D Uff ..


Dnes jsem byla ještě na kole, abych prověřila své síly, a obstály celkem dobře. Byla jsem se projet do jednoho ještě kopce, a to směrem na Zborov. Snad je to dostačující, abych zítra nebyla zahanbena. :D Ano, ano dámy a pánové, už se to blíží, den D.
Nevím sice jestli někam vůbec pojedeme, protože říkal, že neví jak to dopadne s počasím. Ale kdyžtak dojede a skočíme alespoň na kofolu. Jak já se těším, tak doufám, že už z toho nesejde. U něho je všechno možné. Já totiž nevím, co u něho znamená, že když mu to vyjde, tak dopoledne dorazí. :-/ Doufám, že tak na 99,9 % to je ano. No kdyžtak mu ráno napíšu, jak to vidí. ;)
Ale i tak jsem ráda, alespoň za ten pokus. ;) Snad nezklame, no uvidíme. ;)

Jak se znám, zase nebudu moct dospat. ;)
Mějte se krásně, a piště básně. Agrotis ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.