Brnečko :o)

8. srpna 2012 v 10:00 | agrotis |  My life steps

Včera jsem vstala brzy, něco kolem 7.00 hodiny. Brácha tu ještě byl, tak jsme společně posnídali, teda já spíše jenom vypila čaj, a potom jsem si zašla do Alberta koupit jídlo. V 10.00 jsem vyšla, a šla z Kohoutovic do Brna. Taková štreka a já si ještě zašla, protože jsem zapomněla odbočit do centra, a místo toho jsem šla kus po dálnici. No cesta do Brna, mi trvala skoro dvě hodiny.
Přišla jsem tam něco málo před 12. a zašla se podívat do kostela, kde jsem si vzala mapu, abych vůbec věděla kde jsem. Bloudila jsem Brnem, zašla se podívat po různých kostelích, divadlo, školy, ale i obchody. ;) Když už jsem chtěla jít zpět, tak jsem se raději zeptala jednoho číšníka, jak zpět, protože jinak bych asi vážně zaloudila.
Cesta zpět byla nekonečná, strašně mě už bolely nohy. Domů jsem došla kolem 16.00 hodiny. Měla jsem obrovský hlad, a byla unavená. Najedla jsem se, a zachvíli přišel i brácha. Přišel dříve z práce, a zachvíli jsme šli na bazén ♥
Bylo to tam super, mají tam výřivku, masáš zad, tobogán - na který jsme dokonce 2x šla. Bráška mě přesvědčil, já se ale strašně bála. Potom jsme si šla ještě zaplavat do toho velkého pro plavce, a s bráchou jsme šli do páry. Tam jsem myslela, že se udusím, bylo to hrozném.
Přišli jsme domů, já se jenom najedla, umyla a šla si lehnou, byla jsem strašně moc unavená.

Dnes jsem vstala o půl osmé, a brácha už tu nebyl. Musel znovu do práce. Tak jsem si udělala tousty, čaj a umyla si hlavu. Teď si ji půjdu usušit, chvíli si číst, uvařit oběd. A odpoledne se půjdu podívat do okolí. ;)
Doufám, že zítra zase nezaspím, protože bych chtěla jít ráno ještě naposledy na bazén. A ráno je to levnější. ;) Protože v pátek už jedu domů. Tak si to tu chci ještě pořádně užít. Možná tu budu ještě poslední týden v srpnu, ale to nevím. Ale určitě se tu zastavím o jarních prázdninách. (snad) ..
Brmo se mi moc líbí, jen doufám, že se sem dostanu na VŠ. Moooc bych si to přála, a bude tu i "Pan Zahradník", což by bylo úžasné. Všichni čtyři v Brnečku.

Tady ještě pár fotek:
růžička ;)

... augustiniánský klášter

...Masarykova univerzita

Mahenovo divadlo ;)čáp ;o)

.. sporťák :P (trošku scvrklý :D)

.. kytičky ♥
A.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.