"Kočičák"

2. srpna 2012 v 19:31 | agrotis |  My life steps

Dnešek byl skvělý. Ráno jsem vstala už v 7.00 a dívala se na OH, zrovna vysílali plavání. Super, miluji plavání, ale jen takové to "odpočinkové". Pak jsem se nasnídala, a konečně odstěhovala do svého pokoje. Bráška byl rád, že tam má konečně místo, a já že už nejsem " v podnájmu".
Odpoledne jsme jeli s mamkou a bráškou do Šumperka, první jsem moc jet nechtěla, ale jak jsem záhy zjistila dobře jsem udělala. První jsme šli koupit V. vínečko, a posléze jsme šli za ní do práce ji popřát. Sešlo se nás tam poněkud více. ;) Potkali jsme se tam i s její maminkou, která ji donesla oběd. Popřáli jsme ji, předali dárky (víno, speciální špunty na víno a tričko ... budu mít podobné ;)) a vyvedla nás na věž. Udělala nám krátký výklad, a já s její maminkou jsme šli pěšky dolů. Někde jsme asi zabloudily a než jsme došly, tak už tam byl i její bráška. :* ("Pan Zahradník" :D) Měl takovou 14 denní dovolenou, protože brigáda mu skončila, tak byl s kamarádem v Chorvatsku, a potom přijel se zimnicí, asi měl nějaký zánět, či co a musel být ještě týden v nemocnici. Zrovna si šel pro antibiotika, tak se stavil. (juchůů)
On je prostě úžasný, takový "kočičák" jak říká Věrka. Můj brácha mezitím odjel, a my pomalu také musely jít. Zašli jsme ještě do obchodu pro zvířátka, za jednou naší známou. A pak jsme šly hledat hodinky. Prošly jsme celé město,a nakonec se vrátily do toho snad nejdaržšího obchodu, kam jsme ani nechtěly jít. Zrovna tam měly slevy. , juchůů.. :P
Hodinky tedy koupila tam, a dostala ještě budík. :)
Pak jsme ještě sehnali kalhoty na praxi a boty, a jeli domů. ;) Teď půjdu povečeřet, a pak se ještě uvidí. Asi si budu chvíli číst. ;).. když jsme odcházeli od V. tak mě "Pan Zahradník" krásně pozdravil.. ;) doufám, že se budeme výdat častěji ;)
Že by zakoukaná Agrotis :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.