Najdu tam co neznám ...

6. srpna 2012 v 12:50 | agrotis |  My life steps

Včera jsme přijeli do Brnečka celkem pozdě, až ve 22.20 nějak tak... ;) nejsem si úplně jistá. Sedli jsme na kola, a jeli k bráškovi. Hned jsme se šli umít a spát. ;) Teda já ještě stihla vyzkoušet jeho houpací síť !! Je nejlepší, úplně super. ;)
Vůbec jsem nemohla večer usnout, a dělala si hlavu z Alberta, kam jsem musela dneka ráno jít.
Vstala jsem v 7.15, na mě nezvykle brzo, brácha už snídal, tak jsem si udělala čaj, a než jsem se nadála už odcházel do práce. Má tu senzační hrneček Seznamu.cz, také bych takový chtěla, třeba by ho sežene, když tam teď pracuje a já budu hodná. ;) Samozdřejmě to jsem vždycky, ale mu se to nezdá. Oblékla jsem se, a šla najít ten Albert :) ještě, že jsem si na něho dala hodně času, protože cesta tam mi trvala asi 15 minut, ale zpět, to bylo strašné. Nemohla jsem na tom sídlišti najít ten náš panelák :-D Prošla jsme to asi 3x dokola.
Nasnídala jsem se, protože už jsem měla příšerný hlad, a začla pomalu vařit oběd. Dělala jsem si těstoviny s rajčatovou omáčkou, no kdyby nebyla tak kyselá, bylo by to lepší. Ale tak co, jedla jsem to jenom já, a hlavně vařila jsem snad poprvé v životě. :-D Nasypala jsem tam snad všechno co jsem u bráchy našla. :-D Já vím, že těstoviny jsou jednoduché, ale jak pro koho. ...
Teď si půjdu číst, a pracovat na čtenářáku. Odpoledne tak kolem 16.00 hodiny se půjdu asi projít do města, snad nezabloudím.
Doufám, že za tu dobu co tu budu, stihnem ten slíbený bazén, přehradu, a taky bych se chtěla podívat do Papouščí zoologické zahrady, je to sice kus cesty, ale snad to zvládnu. ;)

.. super hrneček ;)

... a takhle vypadá zezadu :P


♥ .... ♪♫♪♪♫♫
Agrotis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lusíí* Lusíí* | Web | 6. srpna 2012 v 13:01 | Reagovat

Fajn článek, asi fajn prázdniny:). Máš toho co dělat:)). Hrneček je hezkej a ty těstoviny vypadaj moc fajn;P:D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.