Nerozumím Mu ..

27. srpna 2012 v 17:46 | agrotis |  Quotations
Minulý týden jsem se vrátila ze Žďáru, a musím konstatovat, že tak hrozné jak jsem si myslela, to zase nebylo. No, i když hned po první dni jsem myslela, že odjedu. Ten večer byl strašný, ale alespoň mi to něco dalo. ;) Potkala jsem tam svého dobrého kamaráda Dominika. Jen škoda, že bydlí tak daleko, a zrovna je v Chorvatsku. Doufám, že mi alespoň pošle ten pohled, co mi slíbil. :P ..
Tento týden, už se celkem připravuji na školu. No spíše psychicky než fyzicky. Vůbec se mi tam nechce, a ještě když mi někdo vždycky připomene, že má ještě měsíc prázdniny. No nezabili by jste ho ?? (.. já osobně ne ♥) A nejhorší je táta, ten mi každý den tak 20x připomene, že už bych se měla začít balit. Dělá zase jako bych se tam stěhovala. :D
Zítra jedu do "města", tak si tam už snad koupím nějaké sešity a další věci na intr a do školy. To víte, chci mít zase originální věci. ;)

.. a už jsem se dozvěděla rozvrh, je super, tak doufám že ho nezmění. Podle všeho by jsme měli mít v Po. do 16.00, no to se mi moc nelíbí, v Út. do 15:00 , ale za to ve čtvrtek a v pátek jen do 12: 20 super. Zase můžu jezdit brzo domů. ;)
Včera jsem si psala s M. asi se v něm nevyznám, nerozumím mu. Ale zároveň ho chápu, a celkem to schvaluji. Má rozpůlenou duši, sám ji tak nazval. A vlatně neví co chce,a nebo ví? Ale nejvíce mě stejně pobavilo: Ty jsi v tom věku co by jsis měla ještě užívat. A já už bych měl být ve věku kdy to beru rozumě. Ale u nás mi to přijde spíše naopak.
V té chvíli mi přišlo, jako bych mluvila s klukem kolem 30, ale tolik mu vážně ještě není. Cožpak vás vztah nějak svazuje? Něco vám zakazuje? .. Jestli ano, tak teda rozhodně nechci, aby to tak bylo i u nás. Takže slíbeného času má tolik, kolik bude potřebovat.
On mi na oplátku zase slíbil, že až se rozmyslí, tak budu první kdo to bude vědět. Tak jen doufám, že se někdy dočkám. ;)
Agrotis
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 alouette alouette | 30. srpna 2012 v 8:45 | Reagovat

jo nekdy vztah pusobi tak ze svazuje ale to k tomu patri ;-) :-) a neni to ni hrozneho a pokud myslis panem M. pana M. kereho myslim ja.. je to takovy pubertacek to jo... ale myslim ze uzivat si chce jeste on :-D ale vam bych to prala... myslim ze je uplne jiny nez jeho bratr. se kerym chodit byl horor... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.