Září 2012

Linecké :)

22. září 2012 v 15:16 | agrotis |  My life steps

Minulý týden v neděli jsem nejela do školy, a tak jsem využila příležitosti, a jela jsem odpoledne na pouť do Bušína. Cesta mi trvala cca. 25 minut. Protože jsem vyjela pozdě z domu, a tak jsem musela máknout. Přijela jsem tam, ale přesně ve 13.00, když měla začít zkouška. Bylo nás tam jen pár, asi kolem sedmi. A tak jsme začali zkoušet, byla jsem trošku zklamaná, že nedorazil "můj" milý.
Začaly jsme vybírat písně, a zkoušet. A co se nestalo, za cca. 15 minut, zastavilo auto. A objevil se tam M. i s bráchou. Jeho brácha, si něco udělal s nohou při fotbale, takže nemohl moc chodit. Mají to v rodině, takové na střídačku. Před nedávnem měl M. nohu v sádře teď jeho brácha!!
Byla jsem vážně moc ráda, že dojel, a ještě když to slíbil. Když bylo kázání, tak jsme seděli vedle sebe, oba celkem zaražení. Já přemýšlela nad náma dvěma. A on? Tak to netuším. Do hlavy mu nevidím, i když občas by to bylo mnohem jednodušší. I. z nás měl celkem srandu, že tam sedíme, jak hromádky neštěstí, a pořád mě rozesmíval. Že mi to více sluší, když se směji, a komu také ne, viďte?
Pořád někam "odbíhal" a my z něho s M. měli srandu. Byl to moc krásný den.

Auto

12. září 2012 v 22:15 | agrotis |  My life steps
... zjistila jsem, že jsem straný sobec !!

V pátek jsem se vrátila z Prahy a dozvěděla jsem se, že už nemáme auto. Byla to pro mě rána, jak kdyby mi zemřel nejbližší kamarád. No hlavně se bojím, že se nedostanu na půlnoční mši do Rudy. Ale maminka mě hned uklidnila, že se to nějak vyřeší. Tak tomu bude ještě chvíli věřit. :)
Bývám tam moc ráda, jsem tam sama sebou. Vždycky když tam přijdu, tak alespoň L. se rozzáří, jako bych to tam všechno zachránila. :D A hlavně bych zase ráda viděla M., teda doufám, že se neuvidíme až za čtyři měsíce. Myslím, že i dřív, ale člověk nikdy neví. :D

Doma jsem se dozvěděla, že naše autíčko, je úplně na šrot!! :( A vlastně můžu být ráda, že to tatínek přežil. Víte já si vůbec neuvědomovala, že bych mohla vyrůstat bez táty. Vůbec mi nedošlo, co se všechno mohlo stát, a zrovna táta, taková naše velká opora. Vždyť on ná vlastně všechny živí, a s mámou být sama. No tak to bych nedala, táta vždycky odlehčí situaci, a podrží mě.

Barbecue

2. září 2012 v 4:19 | agrotis |  My life steps
Tak v tuto dobu bych měla asi za normálních okolností spát. Ale nějak mi to nejde, nemůžu usnout a bolí mě strašně moc břicho. Stejně to bude zase z nervů, zítra už musím na int, teda vlastně dneska, ale vůbec se mi tam nechce. :-( Zase si doma budu přes celý rok připadat jak vyděděnec. Už se táta ke mě i chová, jako bych sem jezdila jen na návštěvu. Ale kudla, já tady snad ještě pořád bydlím, nebo už snad ne ?? Je to strašné.
Dneska (nebo včera,jak chcete) jsme měli barbecue u strejdy na zahradě. Hlavní aktér byl můj bráška, který se chtěl rozloučit s prázdninami,které vlastně už vůbec nemá. A taky jsme nakonec oslavovali konec žárovek (v Čechách :D). Bylo to tam super, přijela i V., takže o zábavu postaráno. :D Z rádia jsme poslouchali Tomáška Kluse, a podle všeho jsme na tom byli i o trošičku lépe, než Ti na Bouzově, kterým pršelo. A hlavně podle dostupných informacích, tam byli jako sardinky, taky co chtěli když je tam Klus. :D :)
I když naživo je určitě o 100 % lepší !!! (Já chci takyyy, tak snad příště.)
Já si nakonec u strejdy i chvíli četla, protože bych měla tu knížku co nejdříve vrátit. Domů jsme dojeli kolem 22.00 či později? Už ani nevím, důležité je, že vůbec nemohu usnout. A tak tu straším i v tuto hodinu, protože už měto nebaví, pořád se jen převalovat v posteli. A venku už také není taková tma, taky co bych chtěla v tuto hodinu.
Ve škole naštěstí budu jen týden, a příští zase doma. Musím na tu alergologii, co jsem tu již zmiňovala. Jsem celkem ráda, že nebudu muset být tak dlouho ve škole, a hlavně nebudu mít dvakrát po sobě, do těch strašných 16.00 v pondělí. ;)