Auto

12. září 2012 v 22:15 | agrotis |  My life steps
... zjistila jsem, že jsem straný sobec !!

V pátek jsem se vrátila z Prahy a dozvěděla jsem se, že už nemáme auto. Byla to pro mě rána, jak kdyby mi zemřel nejbližší kamarád. No hlavně se bojím, že se nedostanu na půlnoční mši do Rudy. Ale maminka mě hned uklidnila, že se to nějak vyřeší. Tak tomu bude ještě chvíli věřit. :)
Bývám tam moc ráda, jsem tam sama sebou. Vždycky když tam přijdu, tak alespoň L. se rozzáří, jako bych to tam všechno zachránila. :D A hlavně bych zase ráda viděla M., teda doufám, že se neuvidíme až za čtyři měsíce. Myslím, že i dřív, ale člověk nikdy neví. :D

Doma jsem se dozvěděla, že naše autíčko, je úplně na šrot!! :( A vlastně můžu být ráda, že to tatínek přežil. Víte já si vůbec neuvědomovala, že bych mohla vyrůstat bez táty. Vůbec mi nedošlo, co se všechno mohlo stát, a zrovna táta, taková naše velká opora. Vždyť on ná vlastně všechny živí, a s mámou být sama. No tak to bych nedala, táta vždycky odlehčí situaci, a podrží mě.

Minulý týden se ve škole vlastně nic nedělo, a tento jsem celý doma. Kvůli doktorům, pořád chodím na alergologii, k obvodní vyřídit papíry na praxi atd. No a do toho všeho jsem ještě nachlazená, strašně moc mě bolí v krku a mám rýmu. Připadám si jak takové ty babičky, co si na všechno stěžují, že je bolí tam a tam také atd.. :D
Do toho mám ještě zimnici, no řeknu Vám, nikdy jsem se necítila lépe :D .. Ale já nesmím onemocnět, kdo by za mě pak nahrazoval tu šílenou praxi ?? Nechci trávit kvůli tomu víkendy v Praze. Takže žádné onemocnění nepřipadá v úvahu. Asi začnu polikat ty hrstě chemie, jako to dělají mí starší spoluobčané. :-D
Celé dva roky mi nic není a začne praxe, a hned jsem nemocná. No ještě se vrátím k té dnešní alergologii, nic mi tam asi nezjistili, ještě se počká do zítřka ale asi nic. No jestli nic nenajdou, tak budu muset ještě na krev.:-/ A tam teda opravdu nechci, to víte mám moc akční kožní. :-D ..
M. měl asi pravdu, když říkal, že jsem alergická na něho. :D A je pravda, že alergii na určitou osobu mi neprokáží! To víte, mám ho plnou hlavu, tak se to asi začlo přenášeti na kůži. Ale protilátky proti Lásce, ještě nevynalezli si myslím. Nebo ano? Kdyby jste o něčem věděli, tak mi dejte vědět.
Zrovna onemocněla i moje nejlepší kamarádka ze školy, tak by mě zajímalo, od koho si dopíši sešity, a kdo mi to všechno vysvětlí. Je to zvláštní, ale tento týden onemocnělo celkem dost lidí v mém okolí. Čím to je? Že by školou?




btw.: No jen doufám, že se na Lásku neumírá. A, že to není ani nakažlivá choroba !!

Agrotis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.