Barbecue

2. září 2012 v 4:19 | agrotis |  My life steps
Tak v tuto dobu bych měla asi za normálních okolností spát. Ale nějak mi to nejde, nemůžu usnout a bolí mě strašně moc břicho. Stejně to bude zase z nervů, zítra už musím na int, teda vlastně dneska, ale vůbec se mi tam nechce. :-( Zase si doma budu přes celý rok připadat jak vyděděnec. Už se táta ke mě i chová, jako bych sem jezdila jen na návštěvu. Ale kudla, já tady snad ještě pořád bydlím, nebo už snad ne ?? Je to strašné.
Dneska (nebo včera,jak chcete) jsme měli barbecue u strejdy na zahradě. Hlavní aktér byl můj bráška, který se chtěl rozloučit s prázdninami,které vlastně už vůbec nemá. A taky jsme nakonec oslavovali konec žárovek (v Čechách :D). Bylo to tam super, přijela i V., takže o zábavu postaráno. :D Z rádia jsme poslouchali Tomáška Kluse, a podle všeho jsme na tom byli i o trošičku lépe, než Ti na Bouzově, kterým pršelo. A hlavně podle dostupných informacích, tam byli jako sardinky, taky co chtěli když je tam Klus. :D :)
I když naživo je určitě o 100 % lepší !!! (Já chci takyyy, tak snad příště.)
Já si nakonec u strejdy i chvíli četla, protože bych měla tu knížku co nejdříve vrátit. Domů jsme dojeli kolem 22.00 či později? Už ani nevím, důležité je, že vůbec nemohu usnout. A tak tu straším i v tuto hodinu, protože už měto nebaví, pořád se jen převalovat v posteli. A venku už také není taková tma, taky co bych chtěla v tuto hodinu.
Ve škole naštěstí budu jen týden, a příští zase doma. Musím na tu alergologii, co jsem tu již zmiňovala. Jsem celkem ráda, že nebudu muset být tak dlouho ve škole, a hlavně nebudu mít dvakrát po sobě, do těch strašných 16.00 v pondělí. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.