Linecké :)

22. září 2012 v 15:16 | agrotis |  My life steps

Minulý týden v neděli jsem nejela do školy, a tak jsem využila příležitosti, a jela jsem odpoledne na pouť do Bušína. Cesta mi trvala cca. 25 minut. Protože jsem vyjela pozdě z domu, a tak jsem musela máknout. Přijela jsem tam, ale přesně ve 13.00, když měla začít zkouška. Bylo nás tam jen pár, asi kolem sedmi. A tak jsme začali zkoušet, byla jsem trošku zklamaná, že nedorazil "můj" milý.
Začaly jsme vybírat písně, a zkoušet. A co se nestalo, za cca. 15 minut, zastavilo auto. A objevil se tam M. i s bráchou. Jeho brácha, si něco udělal s nohou při fotbale, takže nemohl moc chodit. Mají to v rodině, takové na střídačku. Před nedávnem měl M. nohu v sádře teď jeho brácha!!
Byla jsem vážně moc ráda, že dojel, a ještě když to slíbil. Když bylo kázání, tak jsme seděli vedle sebe, oba celkem zaražení. Já přemýšlela nad náma dvěma. A on? Tak to netuším. Do hlavy mu nevidím, i když občas by to bylo mnohem jednodušší. I. z nás měl celkem srandu, že tam sedíme, jak hromádky neštěstí, a pořád mě rozesmíval. Že mi to více sluší, když se směji, a komu také ne, viďte?
Pořád někam "odbíhal" a my z něho s M. měli srandu. Byl to moc krásný den.

Po mši jsme dostali trubičku a linecké srdíčko. Nevěděla jsem jak to povezu domů, a tak mi M. poradil, že si to mám dát za nosič. Položil na to, ještě moji bundu a než jsem dojela domů, tak kremrole ztratila svůj původní tvar. :D (Byla trošku rozpláclá, a srdce se mi zlomilo).
Večer jsem psala M., že mi zlomil srdce, samozdřejmě jsem myslela, to linecké, ale vylekal se docela dost. :D
Moc mu to tam ten den slušelo, nevím čím to bylo. Ale byl nádherný.

Agrotis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.