Říjen 2012

Sestra nebo sekretářka ?

19. října 2012 v 23:04 | agrotis |  Quotations
Dnešná praxe, byla celkem dobrá, a nebo snad nudná ?

Přišla jsem do ambulance v 7.00,ale sestřička tam ještě nebyla, a tak jsem musela chvíli počkat. Sotva dorazila, hned mi řekla, že dnes není objednaný žádný pacient na odběr krve. A místo toho, že půjdeme do skladu chystat "parenterál"(parenterální výživa)..
Mimochodem, aby jste mi rozuměli, byla jsem teď tři týdny na praxi na nutriční ambulanci. Měla jsem být, teda na echu, ale tam mě nechtěli, tak mě dali sem. :D
Přišli jsme do skladu, a tam jsme hodinu chystali ty věci pro K/P. Různé stříkačky, rukavice, jehly + výživu do pytlů, které musely být popsány. Když jsme odcházely, nebo spíše odjížděly výtahem, potkaly jsme tam snad toho nejhoršího sanitáře v celé nemocnici. A ještě si otvíral pusu, (.. nakonec jsem se dozvěděla, že pracoval v metru, ale od tam tud ho vyhodili, a tak šel do nemocnice) :/ ..
Dorazily jsme do ambulance, rozřídily jsme pytle, dodaly výživu, zavázaly. A sestřička si na chvíli odběhla. (samozdřejmě, že si šla za kouřit :D !!) .. ale alespoň jsem měla chvíli času se učit.. :D


Dva týdny ♥

7. října 2012 v 11:57 | agrotis |  My life steps

24.9. jsme navštívili s mámou a bráchou našeho neurochirurga, řeknu Vám nikdy mě snad nikdo více nenaštval. I když o tom vlastně nechci mluvit, na oběd jsme si zašli do Pizzerie Einstein, a já nakonec už nešla do školy. ;) Byl to super den, a večer jsme jeli na návštěvu ke strejdovi R. a tetě Ž., mám je moc ráda, a tak mě celkem mrzí, že tam nejezdíme častěji.
Dokonce jsem tam jedla i olivy a švestkový koláč, které normálně nejím a moc mi nechutnají. Ale co by jste taky nesnědli na návštěvě kam jezdíte tak málo?
No máma s bráchou se tomu divili snad ještě dalších 14 dní. :D Večer jsme se rozloučili a další den jela máma s bráchou k dalšímu lékaři.

... vlastně nejvíce mě mrzí, že už tam nemám jezdit, vždycky jsem tam jezdila moc ráda. :/ :)