Dva týdny ♥

7. října 2012 v 11:57 | agrotis |  My life steps

24.9. jsme navštívili s mámou a bráchou našeho neurochirurga, řeknu Vám nikdy mě snad nikdo více nenaštval. I když o tom vlastně nechci mluvit, na oběd jsme si zašli do Pizzerie Einstein, a já nakonec už nešla do školy. ;) Byl to super den, a večer jsme jeli na návštěvu ke strejdovi R. a tetě Ž., mám je moc ráda, a tak mě celkem mrzí, že tam nejezdíme častěji.
Dokonce jsem tam jedla i olivy a švestkový koláč, které normálně nejím a moc mi nechutnají. Ale co by jste taky nesnědli na návštěvě kam jezdíte tak málo?
No máma s bráchou se tomu divili snad ještě dalších 14 dní. :D Večer jsme se rozloučili a další den jela máma s bráchou k dalšímu lékaři.

... vlastně nejvíce mě mrzí, že už tam nemám jezdit, vždycky jsem tam jezdila moc ráda. :/ :)


Toto pondělí 1.10. mi začli moje další taneční. :o* Tentokrát Speciální lekce, hned na první lekci se mi moc líbilo. A jsem moc ráda, že tam nechodím "sama". Kromě mého tanečního partnera, tam chodí ještě pár mých kamarádů z pokračovacích kurzů.
Hned jsme se začli učit další kreace do Waltze, bylo to super a celkem nám to s P. jde. ;) Po přestávce jsme se učili další kroky do Jive, zrovna tento tanec je můj méně oblíbený. :D A oni nám ho hned dají do první lekce. :D .. Ale P. říkal, že mi celkem jde, což jsem ráda, že mě pochválil.
A nakonec jsme jako tanec na přání tančili Blues, tak to jsem byla opravdu moc ráda, ten mi i jde, a patří mezi mé nejoblíbenější tance spolu s Chachou a již zmiňovaným Waltzem.

.. P.S. také jsme navštívili t-music Back to school, ale o tom snad někdy příště !!
Agrotis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M. M. | Web | 8. října 2012 v 17:22 | Reagovat

uží si to v tanecnich ! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.