TRAMVAJ č. 9

25. listopadu 2012 v 0:34 | agrotis |  My life steps

.. aneb láska na první pohled, kterou už ale asi nikdy neuvidím !!

Ve čtvrtek 22.11. jsem byla na oslavě mého kamaráda. Tentokrát, snad poprvé co jsem tam byla se mi tam nelíbilo!! :o( Pořád se tam někdo hádal, řešili politiku, občanství, národnost a další hlouposti!! Bylo to strašné..
Měli jsme, ale moc dobré jídlo a víno. :) Až jsem se toho nějak moc přejedla a bylo mi špatně. O chvilinku později přišel další host (náš skvělý přítel) a poté nám dal lekci slovenštiny :D .. Učil nás vyslovovat jejich L´ .. a vyprávěl nám rozdíly mezi jednotlivými l na Slovensku :D
Nakonec jsme asi o půl dvanácté jeli už domů, teda spíše na intr a brácha se sestřenicí na kolej..
Čekali jsme na zastávce než přijela tramvaj, už teda byla pěkná zima. A poté nastoupili do 9. Seděl v ní moc krásný kluk, ještě než jsme nastoupila. tak jsme se na sebe usmáli. :) .. Celou dobu jsem z něho nemohla spustit oči, škoda že jsme si nevyměnili, alespoň kontakt, ale tak dejte někomu cizímu v tramvaji jen tak svůj telefon. I když asi jsem to měla udělat!! Teď mě to strašně štve.

Když už jsme vystupovali na Floře, pořád mnou hlodalo jestli ho nemám oslovit, ale proč já, že..A tak jsem to, také neudělal, protože jsem hloupoučká!! Vystoupila jsem, ještě jsme se na sebe usmáli a zamávali si. :) .. A teď mnou hlodá, jestli nemám jet příští čtvrtek ve stejnou dobu stejnou tramvají, třeba by tam byl. Ale co bych do té doby dělala? A co když to byla opravdu jen náhoda, a už ho nikdy neuvidím ?? :-( Kdybych, alespoň věděla kde vystoupil. :-(.. Asi to risknu, a zkusím to příští čtvrtek. (Jet stejnou tramvají, ve stejnou hodinu, stejnou trasu).. i když teda nevím co budu do půl jedenácté dělat, protože z intru musím nejpozděj ve 22.00 odejít, abych mohla na vycházku. :-( (a taky musím vymyslet, co tam napíši.) .. A co když pojedu, a už ho neuvidím? Strašně mě to užírá, a On mi chybí, i když ho vlastně neznám a viděla jsem ho poprvé.

Teď si připadám děsně. Co M.? Co by bylo s námi, kdybych ho náhodou ve čtvrtek viděla znovu, oslovila, a třeba by se něco stalo? Já vím s M. nechodím, a ani nevím jestli mě to vadí nebo mi to je už asi jedno?? Nebaví mě čekat, nebaví mě být pořád sama, nebaví mě všechny odmítat kvůli němu, nebaví mě jeho chování!! Už mě to prostě nebaví...
Nebaví mě chodit do jejich scholy a být tam navíc, nebaví mě předstírat, že je mi vlastně ukradený, i když zachvíli asi začne! Ano, teď to vypadá, že ho nemám opravdu ráda, když tohle dokáži říct.
Ale chápejte mě, nechci být pořád sama, i když ještě mám na všechno čas. :) .. Nebaví mě žárlit na každou holku, se kterou se baví. Nebaví mě doufat, že nikoho v Gotvaldově nemá. Nebaví mě čekat, že možná jednou se rozhoupe, srovná si to v hlavě a já budu šťastná. Řeknu mu, že on byl ten jediný, pravý, neodolatelný, na kterého jsem čekala celý život. Nechci mu tvrdit, že on je ten jediný princ na bílém koni, na kterého čekám celý život. Když by to tak nebylo!! Nebo snad ano?

Jsem v koncích, všechno se mi hroutí jako domeček s karet. Doma na mě máma pořád řve, škola mi nejde a nebaví, tátu skoro nevidím. Ve schole jsem navíc. Nejlepší kamarádka na mě nemá čas, kvůli příteli. M., tak u něho můžu být ráda, že mě vůbec pozdraví. Páteční volejbal byl, také divný ...

A nakonec Českého Slavíka místo Gotta vyhraje Klus? No tak, kde to jsme? To už se všichni opravdu zbláznili? Já myslela, že se vždycky hodnotí zpěv, ale nezlobte se na mě. Tom má sice úžasné texty, ale zpěv? Říct, že zpívá lépe jak Karel, no tak to můžu snad jenom hluchý. A Koblížci objev roku, nebo co to bylo? Tak to byl výsměch .. :D

P.s. Je to můj názor, myslete si co chcete. Nikomu to nevnucuji, jen prostě nechápu !!
Agrotis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucie Lucie | Web | 26. listopadu 2012 v 20:38 | Reagovat

Nekoukej na všechno tak negativně, akorát si tím kazíš pěkné dny, které mohou být něčím zvláštní, zajímavé, zábavné... :-) Pokud na Tebe nemá nejlepší kamarádka čas, nemůžeš jí nazývat nejlepší kamarádkou... Ta si totiž vždycky čas najde a pomůže kamarádce v nouzi. Zkus ji říct, že by ses chtěla sejít, užít si jeden pěkný den třeba nakupováním, můžete jít do kina nebo jen tak poklábosit do kavárny. ;-) Zbavíte se černých myšlenek, popovídáte si, zapomenete alespoň na chvilku na svá trápení.. ;-)... Pokud kamarádka nepřijme tvé "pozvání", vybodni se na ní a zkus jinou, však jich máš určitě více. ;-)
S tím klukem v tramvaji si to dovedu úplně živě představit... Také se mi to párkrát stalo, že jsem v autobuse zahlédla fakt pěkného kluka a říkala jsem si, že mu musím nějak podstrčit kontakt, abychom se mohli dále spojit, jenže takovou odvahu nemám, abych za ním jen tak přišla a dala mu své telefonní číslo.. To je hrozně těžké. :-( ... Možná takhle večer jezdí třeba z nějakého tréninku nebo tak podobně, zkus to, třeba v té tramvaji bude sedět zas.. ;-) A když né, neztrácej naději, věř tmu, že na sebe určitě zase někde narazíte, budu držet palečky! :-)

2 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 12. prosince 2012 v 12:26 | Reagovat

Nedivím se, že tě to s tím klukem mrzí, ale já taky nejsem schopna chopit se první šance a pak toho lituji.. tak snad ti to napodruhé vyjde..
To se Slavíkem taky nechápu.. Toma mám ráda kvůli jeho textům, ale jak říkáš, s hlasem na tom není nijak dobře.

3 agrotis agrotis | Web | 13. prosince 2012 v 12:10 | Reagovat

:).. to jsem ráda, že se mnou, alespoň někdo souhlasí, kamarádka mě za to málem ukamenovala. :D .. Asi je to její platonická láska :) a nebo opravdu nevím ..

4 Forest Forest | E-mail | Web | 17. prosince 2012 v 20:17 | Reagovat

Ahoj! Omlouvám se za offtopic, nenašel jsem jiný kontakt.

Napadlo mě udělat takový menší průzkum českých bloggerů na téma 5 věcí, které mám rád. V tomto článku je více informací, budu moc rád, když se zúčastníš

http://www.jsemforest.cz/archives/5-veci-ktere-ma-forest-rad

Měj se hezky,

Forest

www.jsemforest.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.