Prosinec 2012

MAGICAL CHRISTMAS or Lost of love ?

28. prosince 2012 v 0:44 | agrotis |  My life steps
Aby byl člověk šťastný, musí mu ke štěstí stále něco chybět.
(Claude Adrien Heluctiuv)

Už jsem se asi dlouho neozvala, co. Ale mě to nevadí, píši tu vlastně skoro jen pro sebe. Moc lidí to nečtě, a konečně mi to ani nevadí. Vždycky jsi sem stejně chodím odpočinout. Přijde mi, že vše co jsem napíši, tak ze mě alespoň z části spadne.
Proč zrovna tento citát? Víte připadám si jak tělo bez duše, a nebo duše bez těla? Já vlastně ani nevím. Je to složitější než jsem si myslela, složitější než se dalo předpokládat. A já se v tom ještě více motám, čím více se zamiluji, tím více cítím, že je to špatně, (a nebo ne ??). A že slib co jsem dala, sice dodržím, ale ještě se nabízí jedna otázka. Má to cenu? Dočkám se někdy něčeho? Budu jednou opravdu šťastná? ..
A to ke štěstí mi chybí jen opravdu málo. Víte, stačil by mi den, co den... hodina, pár minut. Jen abych mohla být chvilinku s ním. Viděla jsem ho před dvěmi dny, a mě to přijde jako věčnost, ta doba co nejsme spolu. Co nejsem s ním. Ale zase, když se nad tím zamyslím, co my dva mezi sebou vlastně máme?? Jednoduše nic, a nebo snad ano? Já sama vlastně ani nevím, a on asi také ne.
Nevyzná se sám v sobě, na tož aby se vyznal v nás.. :)