MAGICAL CHRISTMAS or Lost of love ?

28. prosince 2012 v 0:44 | agrotis |  My life steps
Aby byl člověk šťastný, musí mu ke štěstí stále něco chybět.
(Claude Adrien Heluctiuv)

Už jsem se asi dlouho neozvala, co. Ale mě to nevadí, píši tu vlastně skoro jen pro sebe. Moc lidí to nečtě, a konečně mi to ani nevadí. Vždycky jsi sem stejně chodím odpočinout. Přijde mi, že vše co jsem napíši, tak ze mě alespoň z části spadne.
Proč zrovna tento citát? Víte připadám si jak tělo bez duše, a nebo duše bez těla? Já vlastně ani nevím. Je to složitější než jsem si myslela, složitější než se dalo předpokládat. A já se v tom ještě více motám, čím více se zamiluji, tím více cítím, že je to špatně, (a nebo ne ??). A že slib co jsem dala, sice dodržím, ale ještě se nabízí jedna otázka. Má to cenu? Dočkám se někdy něčeho? Budu jednou opravdu šťastná? ..
A to ke štěstí mi chybí jen opravdu málo. Víte, stačil by mi den, co den... hodina, pár minut. Jen abych mohla být chvilinku s ním. Viděla jsem ho před dvěmi dny, a mě to přijde jako věčnost, ta doba co nejsme spolu. Co nejsem s ním. Ale zase, když se nad tím zamyslím, co my dva mezi sebou vlastně máme?? Jednoduše nic, a nebo snad ano? Já sama vlastně ani nevím, a on asi také ne.
Nevyzná se sám v sobě, na tož aby se vyznal v nás.. :)

26.12. 2012 to datum si snad zarámuji, byl to ten nejúžasnější den, ale také jsem ho zase trošku zvrtala, ostatně jako všechno, však mě znáte. :) (.. a hlavně, zase nevím, co si mám myslet !!)
Byla jsem s ním a s ostatníma děckama na mši. Víte byla to úžasná mše, stejná jako ostatní, ale přitom byla něčím zvláštní. Víte, když toho kluka můžete chytnout alespoň na chvíli za ruku, nebo jenom vidět ten jeho úžasný úsměv, to jak se hezky chová k ostatní. To je prostě nádhera !!
Jen mě mrzelo, že to nedopadlo, tak jak jsem si představovala. :) I když všechno přeci nemůže končit Happy endem. Nejsme v Americe, a už vůbec ne v romantických filmech. :) I když já často sním, o tom co by bylo kdyby..
Víte, hodně mých přátel mi říká, ať se na něj vykašlu. Ale já říkám NE!! Ten kluk mi za to všechno prostě stojí, i když kvůli němu už jsem proplakala tolik nocí, že by byl "plný i oceán".. Slíbila jsem mu, že na něho počkám, klidně i do 50.. Sice nevím jak tohle zvládnu, ale jo, já to dám. Teda doufám, že tak dlouho čekat nebudu.
A taky ještě v jednu věc doufám, slíbil mi, že až se rozhodne, ať to bude jakoliv, tak že to budu vědět první, a ne dalších padesát lidí kolem, a pak až já.
P.s.: Slíbil mi, že si spolu zatančíme na jejich plese, tak doufám, že alespoň tohle dodrží !! :o* :o)
Agrotis
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.