.. Aneb, jak to všechno začalo =P

10. února 2013 v 15:19 | agrotis |  My life steps
Dobré odpoledne všem! Usmívající se
Byla jsem vyzvána, ať napíši, a tak píši. Už mám snad i co ..
Asi bych měla začít od začátku, a dnešek je na to vhodný den. Mám na to náladu i chuť.

Seběhlo se to celé nějak moc rychle, na mě. Blížil se konec roku, a já nevěděla, co budu dělat a Silvestra a Nový rok. To víte, nechtěla jsem sedět zase doma s našima .. A tak jsem přišla poslední pátek minulého roku domů, zase jako obvykle pozdě. I když tohle byl extrém, přišla jsem až o půl druhé ráno. Mlčící
Bylo mi strašně zle, protože jsme po volejbale zase šli na faru, ale tentokrát jsme měli Tequilu s kolou, a poté ještě rum. A alkohol se míchat nemá, nebo alespoň mě to tak poučilo. Přišla jsem tedy, zapnula ještě na chvíli fb., a psal mi můj milý (v té době, můj nejlepší kamarád), co dělám na Silvestra.
A já, že jsem asi s našima doma! A tak mi pochvíli napsal, jestli bych nechtěla jet s ním a s dalšími přáteli na chatu, že se odjíždí v pondělí. A tak jsem si to nechala projít hlavou, a řekla jsem mu, že jestli to nebude vadit ostatním, tak že ráda pojedu.
A bylo to domluveno, ráno jsem to oznámila mamince, a ta hned, co mám mít s sebou a začala mě vypravovat.


A v neděli odpoledne se hned jelo. Došla jsem na nádraží ve stanovenou dobu, ale on tam ještě nebyl. Za chvíli přijel jeden náš známý, a hned mu došlo, kdo mě přesvědčil. Na chatu jsme dorazili odpoledne, no spíše k večeru. A já ke své hrůze, či štěstí? Zjistila, že spím vedle M. na jedné strašné, od myší prokousané, posteli.
Na chatě to bylo super, udělali jsme si jeden den i takový malý výlet. Hráli jsme Macháčka, zpívalo se, jedlo, pilo.. no však to znáte.
Byl Silvestr, děcka šli pouštět petardy, já teda neviděla ani jednu. Smějící se .. A na Nový rok, jsme si přáli vše nejlepší. Až v tomto okamžiku, když mi pár lidí přálo, ať jsem s ním šťastná, ať nám to vydrží co nejdéle atd.. Tak v tu chvíli mi teprve došlo, že spolu chodíme. :D Byl to zvláštní pocit.

Další víkend jsme byli s děckama na výletě, na Olšanských horách, a pak už to šlo rychle. Za další týden, už jsem ho byla představit doma. Naši ho znali, ale tak oficialita, je oficialita, i když já to nemám ráda. Pak následovala oslava narozenin, kde také nesměl chybět, tak jsem ho představila zbytku rodiny. :D Další víkend, naplánovala jeho sestřička moji oslavu ještě u nich. A tak jsme byli zase skoro celý víkend spolu. ♥
A další týden už to byl měsíc, co jsme spolu. ♥ Následovala párty u našeho kamaráda. A tento víkend jsme byli spolu na plese. Usmívající se
No řeknu vám, seznamovat naše rodiče, nebyla žádná sranda. Před tím jsem byla u nich na obědě, a jeho sestřička (nejlepší :)) mě česala na ples. Měli jsme super oběd, který vařil můj milý. Maso s medovo-čokoládovou omáčkou a opečené brambory. A odpoledne jsme měli ještě zákusek, a pak jsme hráli s jeho maminkou Člověče, nezlob se. J Jeho maminka, je také super. T. si byla pro šaty, a poté už jsme se chytali na ples. T. mě učesala, je hrozně moc šikovná.
Na ples jsme přišli o půl deváté, a pořádně jsme si to užili. Byl tam i můj tatínek. :) supeeér... Když nastala, ta strašná chvíle je seznámit, zachránila to také z části jeho sestřička. Mlčící A největší úkol už jsme měli za sebou. :D ..A pak už se jenom tančilo, pilo a znovu tančilo. Bylo to super. :)

Tak to je vše, co jsem Vám chtěla sdělit, co jsem měla na srdci.
Teď už se jdu chystat, sbalit si, a jedu s mým milým do Zlína. ♥ Moc se těším!!
Agrotis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.