Říjen 2013

Ztracena v lásce

31. října 2013 v 15:14 | agrotis |  Quotations

Já už prostě nevím. Mám ho ráda, nemám ho ráda, mám ho ráda, nemám ho ráda. Miluji ho, nemiluji, miluji ho, nemiluji... Nevím .. Prostě nevím..

Víte poslední dobou mi přijde, že si už nemáme co říct, a já začínám blbnout. Pořád přemýšlím co by bylo kdyby. Kdybych začala chodit se Z., nebo ještě počkala na M.P. Možná bych byla šťastnější, možná ne, nkdy nevíte.. Nevím, co mám dělat. Ale myslím si, že já to s M. nevydržím v dobrém i ve zlém. On už to bere moc vážně. On po deseti měsících myslí na svatbu, dům, děti atd.. Ale já jsme úplně někde jinde. Chci kariéru, chci vysokou. A asi půjdu až na doktorát, protože můj strejda, už mě taky pěkně vytáčí. Pořád ty nařážky, že chci jít na vysokou. No, a ? Kdo tam v dnešní době není. To jsem o tolik hloupější, než ostatní. To an to nemám. S tímhle u mě skončil, pořád se něčemu diví.. To jsme tak blá, já myslím, že ne. Že bych svůj vysněný pajdák mohla zvládnout.

ANO, věřím mu !!

31. října 2013 v 14:51 | agrotis |  My life steps

Už mě to nebaví, proto píši tento článek. Potřebuji se z toho vypsat, jinak bych to už dál nezvládla. A pořád bych se jenom s někým hádala, na někoho nadávala, a to já dělám nerada.
Všichni se mě ptají proč jsem volila, to co jsem volila. Přiznávám se, volila jsem hnutí ANO - bude líp Andreje Babiše. A volila jsem je z více důvodů, ne jenom kvůli tomu, že jsou noví. Ale také proto, jaký mají program (1. chtějí snížit nezaměstanost lidí nad 50 let, snížit nezaměstnanost absolventů, hendikepovaných občanů, 2. řádně vybírat daně, 3. opravit silnice, dálnice .. ) Prostě chtějí, aby tato země pořádně ekonomicky vzrostla. Také proto, že si myslím, že do politiky by měli jít lidé co na to mají, a nebudou z nás muset tahat peníze. A to pan Babiš na to má. Myslím si, že tam nepotřebuje dělat skandály, jako někteří jiní politici, nezajímá ho zase tolk plat, protože uvědomme si, že on ho tolik zase nepotřebuje, vydělávají mu jeho firmy atd. Má charisma, a že ho někteří jako například mí bratři osočují, že byl "estébák", tak to také není, tak úplně pravda, už se kvůli tomu i soudí.