ANO, věřím mu !!

31. října 2013 v 14:51 | agrotis |  My life steps

Už mě to nebaví, proto píši tento článek. Potřebuji se z toho vypsat, jinak bych to už dál nezvládla. A pořád bych se jenom s někým hádala, na někoho nadávala, a to já dělám nerada.
Všichni se mě ptají proč jsem volila, to co jsem volila. Přiznávám se, volila jsem hnutí ANO - bude líp Andreje Babiše. A volila jsem je z více důvodů, ne jenom kvůli tomu, že jsou noví. Ale také proto, jaký mají program (1. chtějí snížit nezaměstanost lidí nad 50 let, snížit nezaměstnanost absolventů, hendikepovaných občanů, 2. řádně vybírat daně, 3. opravit silnice, dálnice .. ) Prostě chtějí, aby tato země pořádně ekonomicky vzrostla. Také proto, že si myslím, že do politiky by měli jít lidé co na to mají, a nebudou z nás muset tahat peníze. A to pan Babiš na to má. Myslím si, že tam nepotřebuje dělat skandály, jako někteří jiní politici, nezajímá ho zase tolk plat, protože uvědomme si, že on ho tolik zase nepotřebuje, vydělávají mu jeho firmy atd. Má charisma, a že ho někteří jako například mí bratři osočují, že byl "estébák", tak to také není, tak úplně pravda, už se kvůli tomu i soudí.

Věřím jeho vládě, věřím tomu, že tam může něco změnit, že svůj slib dodrží, a pokusí se dodržet své sliby, co dal před volbami.
Prosím respektujte můj názor, a přestaňte mě osočovat, že sjem volila skritého komunistu, podvodníka atd. Byl to můj názor, můj hlas. A i kdybych ho nevolila, stejně by skončili druzí, můj jeden hlas by to zase tolik neovlivnil.
Já také nechápu, jak někdo mohl volit KSČM, když všichni víme, kolik toho udělala špatného, jaké byly za totality persekuce, nebyla svoboda slova, špehovalo se, udávalo. A přesto se najde spoustu lidí, co je pořád budou volit, a ještě říkat, jak to bylo za komunistů svělé. I proto skončili třetí.
Já bycch třeba i tuto stranu u nás zakázala, ale to už by zase nebyla demokracie. Lidé si mohou volit co chtějí, a mít vlastní názory, Tak i mě můj názor nechce, a přestaňte mě za to nadávat.


Agrotis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.