Ztracena v lásce

31. října 2013 v 15:14 | agrotis |  Quotations

Já už prostě nevím. Mám ho ráda, nemám ho ráda, mám ho ráda, nemám ho ráda. Miluji ho, nemiluji, miluji ho, nemiluji... Nevím .. Prostě nevím..

Víte poslední dobou mi přijde, že si už nemáme co říct, a já začínám blbnout. Pořád přemýšlím co by bylo kdyby. Kdybych začala chodit se Z., nebo ještě počkala na M.P. Možná bych byla šťastnější, možná ne, nkdy nevíte.. Nevím, co mám dělat. Ale myslím si, že já to s M. nevydržím v dobrém i ve zlém. On už to bere moc vážně. On po deseti měsících myslí na svatbu, dům, děti atd.. Ale já jsme úplně někde jinde. Chci kariéru, chci vysokou. A asi půjdu až na doktorát, protože můj strejda, už mě taky pěkně vytáčí. Pořád ty nařážky, že chci jít na vysokou. No, a ? Kdo tam v dnešní době není. To jsem o tolik hloupější, než ostatní. To an to nemám. S tímhle u mě skončil, pořád se něčemu diví.. To jsme tak blá, já myslím, že ne. Že bych svůj vysněný pajdák mohla zvládnout.

Víte, jediný kdo mi v tomto ohledu věří, je můj táta. Ten jediný stojjí při mě, a se mnou. A možná tak ještě můj milý, ten mi také pomáha co nejvíce. Ale mě už jen tohle od něho prostě nestačí. Jen jaká si psychická podpora. Já potřebuji lásku, pořádnou lásku. bych ji mohla vnímat se vším všudy. Být zamilovaná, jako poprvé. Jako tehdy, když jsme spolu nic neměli. Možná kdyby se naše láska nikdy neuskutečnila, brečela bych stejně, ale asi bych byla šťastnější.
Všichni mi akorát cpou, jak je Milý úžasný, že je to nejlepší kluk na světě, ať se ho držím. Ale nikdo už nevidí, kolik je přetvářky. Jak to bolí, hrát si na ideální pár, protože někdo si řekl, že nám to vyjde, že mi se vezmeme atd.
Co když si ho jao nechci vzít ? Co když s ním do budoucna, zase tolik nepočítám ? Ano mám ho ráda, to nepopírám. Ale mít rád mnohdy nestačí.
Co když jednou skončím nešťastná jako jeho sestra? Co potom budu dělat ? Pak už mi nikdo nepomůže, pak už mě nikdo nebude chtít slyšet. A já se rozvádět nechci. hci mít ideálního partnera jako moje máma. Šťastně až do smrti, ale bojím se, že On není ten pravý. Jka sjem si ze začátku malovala. .. Asi už mi spadly moje růžové brýle.
Chtěla bych být tak zamilovaná jako ejmy, i po tak dlouhé době. Pořád jako dvě hrdličky, zamilovaní, šťastní, jejich vztah se někam posouvá. Její milý je pozorný, hodný, neutahuje si s ní pořád a předevšema... I tohle mi na M. vadí, pořád ze mě má akorát srandu.

Nevím, co dál. Ale takhle to nechci !!!:(
Agrotis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.