Prosinec 2013

Nešťastná, ale proč ?

27. prosince 2013 v 23:56 | agrotis |  My life steps

Víte, asi nikdy nebudu úplně šťastná. Jednou jsem se špatně zamilovala do jednoho krásného kluka. Někdo z vás možná tuší, že to nebyl můj milý, ale někdo jiný. Bohužel jeho kamarád a bratr sestřenčina snoubence.
Když už jsem se s tím smířila, že my dva to spolu nikdy nikam nedotáhneme, znovu tu byl den, kdy jsem spala u něho v bytě, tentokrát i s mým milým, ale stejně to bylo prdplatné. Vždycky si najdu alespoň chvilku být s ním. I když pak z toho mám maléry u milého atd.
Ale včera, to byla vážně rána přímo do černého, trošku mi to přišlo jako pod pásovka, vůbec jsem tomu nechtěla věřit. Ale asi je to pravda, když už je s ní měsíc. ZJ. chodí s jednou holkou, učitelkou, je hezká, hodná, to ano. Ale proč zrovna ona? V čem je lepší ?
Já vím, že teď už mám milého, že to nezměním, prtotože i když bych se sním rozešla, už by se mnou nikdy nebyl. Ale proč tehdy to musel udělat? Já vím, byl trochu napitý, ale to přece neznamená, že by se nemohl alespoň drobek ovládat.
Asi mi to bude zase chvíli trval, tak jako s R., ale doufám, že ne tak dlouho. Jinak se z něho zblázním. :/... Proč jsme musela být další z mnoha a ona slízne smetanu ?? :/ Už vážně ničemu nerozumím.
Teď si mě dokonce přestává i všímat, mluvili jsme spolu o tom, a on říká, že to tak není, ale já nevím. Je to fajn kluk, co mi vždycky pomůže kdž jsem ve maléru a nebo na dně. Ale proč ona ?? :-/ Co mám teď dělat ? :(

Agrotis