ZAMILOVANÁ ♥ i do Mňágy

8. listopadu 2014 v 17:00 | agrotis |  My life steps
My heart is perfect...because you are inside
♪♫♪♪♫♫..

Ano, zpívala bych si. A jak!! Jsem nejšťastnější, plná pozitivní energie, nadšení, elánu. I když je zrovna dnes tak ošklivé počasí. Nikdo mi nezkazí tyto dny. Jsou super.. :)

Z milým, je to zase nejkrásnější, dovolím si říct, že jsme to zvládli. I když bála jsem se moc, že to dopadne špatně. Ale vše špatné je k něčemu dobré. :) .. Jsem zamilovaná jako poprvé, a všichni to na mě vidí. Jsem ráda, že dávám tu energii dál. Že i když mám starostí nad hlavu, a to ne že ne .. Škola, druhá škola, shánět si nové bydlení, na krku Vánoce, a já chudý student. :D .. Ale zvládnu to.. Věřím si nějak. :D .. Nemůže to dopadnout špatně. :)A teď další novinka, co mi udělala radost. :) Moje NEJOBLÍBENĚJŠÍ, a NEJLEPŠÍ kapela z Valmezu vydala konečně svoje nové album. :) Těšila jsem se na něj jako malá holka na Vánoce. A už ho mám doma, i s podpisy. :) Poslouchám ji pořád dokola, nejde přestat. Je úplně jiná, než ostatní jejich alba. Přijde mi taková nostalgická a přitom nadčasová. Je milá, "romantická", krásná.
Kluci z Mňágy prostě umí udělat radost, srší z ní ta energie a nadšení, se kterým desku tvořili. Jsou to BORCI, nejlepší. Doufám, že to jen není jejich poslední album. ;)


Někdy přidám i písničku.
Mějte se krásně
Agrotis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.