My life steps

6 let a dost

20. ledna 2015 v 17:26 | agrotis
.. stěhuji se ..
chce to změnu .. já chci změnu.

Úplně ve všem, takže to potkává i můj blog.
.. odedneška mě najdete na nové adrese: http://blond-mind.blogspot.cz/

Agrotis

ZAMILOVANÁ ♥ i do Mňágy

8. listopadu 2014 v 17:00 | agrotis
My heart is perfect...because you are inside
♪♫♪♪♫♫..

Ano, zpívala bych si. A jak!! Jsem nejšťastnější, plná pozitivní energie, nadšení, elánu. I když je zrovna dnes tak ošklivé počasí. Nikdo mi nezkazí tyto dny. Jsou super.. :)

Z milým, je to zase nejkrásnější, dovolím si říct, že jsme to zvládli. I když bála jsem se moc, že to dopadne špatně. Ale vše špatné je k něčemu dobré. :) .. Jsem zamilovaná jako poprvé, a všichni to na mě vidí. Jsem ráda, že dávám tu energii dál. Že i když mám starostí nad hlavu, a to ne že ne .. Škola, druhá škola, shánět si nové bydlení, na krku Vánoce, a já chudý student. :D .. Ale zvládnu to.. Věřím si nějak. :D .. Nemůže to dopadnout špatně. :)

Kloboucnik

6. srpna 2014 v 11:18 | agrotis

Musim, i kdyz jsem si rekla, ze uz se o nem nikdy nezminim a zkusim zapomenout.
Stalo se, ale ja toho nelituji. A nikdy litovat nebudu, nesmim. Uz to nezmenim..

S pritelem nam to delsi dobu neklapalo. A ja sla v Praze do Lucerny Music Baru na koncert me nejmilovanejsi skupiny. Na jejich prvni koncert od navratu z Ciny. :] .. Byl nadherny, primo boziii :] ..
Ale problem byl, ze moje nejlepsi kamaradka odesla jeste pred koncem, protoze pro ni prisel pritel. A tak jsem tam zustala jeste hodinu sama. A zacala tam flirtovat s jednim klukem, ktery se mi libil uz od zacatku. Byl vysoky, hubeny, svalnaty, vypracovany. Nadherny, na sobe mel tenisky, kratasy, kosily a kloubouk Líbající

Chvili jsem se na nej divala, a potom jsme sla tancovat pred nej, a obcas se na neho podivala. Nakonec jsme spolu protancovali celou noc. A potom jsme se sli projit nocni Prahou. Povidali jsme si, rekla jsem mu o sobe snad uplne vse. A nakonec me ve 2:00 rano doprovodil k brachovi na privat. Nebudu vam popisovat co vse se prihodilo. Chci si neco take nechat pro sebe, protoze na ten vecer nikdy nezapomenu. Nechci

Nešťastná, ale proč ?

27. prosince 2013 v 23:56 | agrotis

Víte, asi nikdy nebudu úplně šťastná. Jednou jsem se špatně zamilovala do jednoho krásného kluka. Někdo z vás možná tuší, že to nebyl můj milý, ale někdo jiný. Bohužel jeho kamarád a bratr sestřenčina snoubence.
Když už jsem se s tím smířila, že my dva to spolu nikdy nikam nedotáhneme, znovu tu byl den, kdy jsem spala u něho v bytě, tentokrát i s mým milým, ale stejně to bylo prdplatné. Vždycky si najdu alespoň chvilku být s ním. I když pak z toho mám maléry u milého atd.
Ale včera, to byla vážně rána přímo do černého, trošku mi to přišlo jako pod pásovka, vůbec jsem tomu nechtěla věřit. Ale asi je to pravda, když už je s ní měsíc. ZJ. chodí s jednou holkou, učitelkou, je hezká, hodná, to ano. Ale proč zrovna ona? V čem je lepší ?
Já vím, že teď už mám milého, že to nezměním, prtotože i když bych se sním rozešla, už by se mnou nikdy nebyl. Ale proč tehdy to musel udělat? Já vím, byl trochu napitý, ale to přece neznamená, že by se nemohl alespoň drobek ovládat.
Asi mi to bude zase chvíli trval, tak jako s R., ale doufám, že ne tak dlouho. Jinak se z něho zblázním. :/... Proč jsme musela být další z mnoha a ona slízne smetanu ?? :/ Už vážně ničemu nerozumím.
Teď si mě dokonce přestává i všímat, mluvili jsme spolu o tom, a on říká, že to tak není, ale já nevím. Je to fajn kluk, co mi vždycky pomůže kdž jsem ve maléru a nebo na dně. Ale proč ona ?? :-/ Co mám teď dělat ? :(

Agrotis

ANO, věřím mu !!

31. října 2013 v 14:51 | agrotis

Už mě to nebaví, proto píši tento článek. Potřebuji se z toho vypsat, jinak bych to už dál nezvládla. A pořád bych se jenom s někým hádala, na někoho nadávala, a to já dělám nerada.
Všichni se mě ptají proč jsem volila, to co jsem volila. Přiznávám se, volila jsem hnutí ANO - bude líp Andreje Babiše. A volila jsem je z více důvodů, ne jenom kvůli tomu, že jsou noví. Ale také proto, jaký mají program (1. chtějí snížit nezaměstanost lidí nad 50 let, snížit nezaměstnanost absolventů, hendikepovaných občanů, 2. řádně vybírat daně, 3. opravit silnice, dálnice .. ) Prostě chtějí, aby tato země pořádně ekonomicky vzrostla. Také proto, že si myslím, že do politiky by měli jít lidé co na to mají, a nebudou z nás muset tahat peníze. A to pan Babiš na to má. Myslím si, že tam nepotřebuje dělat skandály, jako někteří jiní politici, nezajímá ho zase tolk plat, protože uvědomme si, že on ho tolik zase nepotřebuje, vydělávají mu jeho firmy atd. Má charisma, a že ho někteří jako například mí bratři osočují, že byl "estébák", tak to také není, tak úplně pravda, už se kvůli tomu i soudí.

Biřmování aneb nejkrásnější den ?

23. května 2013 v 20:44 | agrotis

V neděli mě čekal můj velký den, těšila jsem se na něj jako malá holka, a doufala jsem, že si ho náležitě užiji. Ale nekonalo se tak. Myslela jsem si, jak na něj budu nádherně načesaná, upravená, všechno bude dokonalé, ale ejhle, nebylo tomu tak.
Ráno jsme kvůli tomu vstala o dvě hodiny dříve, ale stejně mi to nepomohlo. Šla jsme se umít, vyfénovala si vlasy, nasnídala jsem se společně s rodinkou. A po deváté hodině jsem šla vzbudit milého, udělala mu jeho oblíbené kakao a všechno vypadalo idylicky.

.. Aneb, jak to všechno začalo =P

10. února 2013 v 15:19 | agrotis
Dobré odpoledne všem! Usmívající se
Byla jsem vyzvána, ať napíši, a tak píši. Už mám snad i co ..
Asi bych měla začít od začátku, a dnešek je na to vhodný den. Mám na to náladu i chuť.

Seběhlo se to celé nějak moc rychle, na mě. Blížil se konec roku, a já nevěděla, co budu dělat a Silvestra a Nový rok. To víte, nechtěla jsem sedět zase doma s našima .. A tak jsem přišla poslední pátek minulého roku domů, zase jako obvykle pozdě. I když tohle byl extrém, přišla jsem až o půl druhé ráno. Mlčící
Bylo mi strašně zle, protože jsme po volejbale zase šli na faru, ale tentokrát jsme měli Tequilu s kolou, a poté ještě rum. A alkohol se míchat nemá, nebo alespoň mě to tak poučilo. Přišla jsem tedy, zapnula ještě na chvíli fb., a psal mi můj milý (v té době, můj nejlepší kamarád), co dělám na Silvestra.
A já, že jsem asi s našima doma! A tak mi pochvíli napsal, jestli bych nechtěla jet s ním a s dalšími přáteli na chatu, že se odjíždí v pondělí. A tak jsem si to nechala projít hlavou, a řekla jsem mu, že jestli to nebude vadit ostatním, tak že ráda pojedu.
A bylo to domluveno, ráno jsem to oznámila mamince, a ta hned, co mám mít s sebou a začala mě vypravovat.

MAGICAL CHRISTMAS or Lost of love ?

28. prosince 2012 v 0:44 | agrotis
Aby byl člověk šťastný, musí mu ke štěstí stále něco chybět.
(Claude Adrien Heluctiuv)

Už jsem se asi dlouho neozvala, co. Ale mě to nevadí, píši tu vlastně skoro jen pro sebe. Moc lidí to nečtě, a konečně mi to ani nevadí. Vždycky jsi sem stejně chodím odpočinout. Přijde mi, že vše co jsem napíši, tak ze mě alespoň z části spadne.
Proč zrovna tento citát? Víte připadám si jak tělo bez duše, a nebo duše bez těla? Já vlastně ani nevím. Je to složitější než jsem si myslela, složitější než se dalo předpokládat. A já se v tom ještě více motám, čím více se zamiluji, tím více cítím, že je to špatně, (a nebo ne ??). A že slib co jsem dala, sice dodržím, ale ještě se nabízí jedna otázka. Má to cenu? Dočkám se někdy něčeho? Budu jednou opravdu šťastná? ..
A to ke štěstí mi chybí jen opravdu málo. Víte, stačil by mi den, co den... hodina, pár minut. Jen abych mohla být chvilinku s ním. Viděla jsem ho před dvěmi dny, a mě to přijde jako věčnost, ta doba co nejsme spolu. Co nejsem s ním. Ale zase, když se nad tím zamyslím, co my dva mezi sebou vlastně máme?? Jednoduše nic, a nebo snad ano? Já sama vlastně ani nevím, a on asi také ne.
Nevyzná se sám v sobě, na tož aby se vyznal v nás.. :)

TRAMVAJ č. 9

25. listopadu 2012 v 0:34 | agrotis

.. aneb láska na první pohled, kterou už ale asi nikdy neuvidím !!

Ve čtvrtek 22.11. jsem byla na oslavě mého kamaráda. Tentokrát, snad poprvé co jsem tam byla se mi tam nelíbilo!! :o( Pořád se tam někdo hádal, řešili politiku, občanství, národnost a další hlouposti!! Bylo to strašné..
Měli jsme, ale moc dobré jídlo a víno. :) Až jsem se toho nějak moc přejedla a bylo mi špatně. O chvilinku později přišel další host (náš skvělý přítel) a poté nám dal lekci slovenštiny :D .. Učil nás vyslovovat jejich L´ .. a vyprávěl nám rozdíly mezi jednotlivými l na Slovensku :D
Nakonec jsme asi o půl dvanácté jeli už domů, teda spíše na intr a brácha se sestřenicí na kolej..
Čekali jsme na zastávce než přijela tramvaj, už teda byla pěkná zima. A poté nastoupili do 9. Seděl v ní moc krásný kluk, ještě než jsme nastoupila. tak jsme se na sebe usmáli. :) .. Celou dobu jsem z něho nemohla spustit oči, škoda že jsme si nevyměnili, alespoň kontakt, ale tak dejte někomu cizímu v tramvaji jen tak svůj telefon. I když asi jsem to měla udělat!! Teď mě to strašně štve.

Dva týdny ♥

7. října 2012 v 11:57 | agrotis

24.9. jsme navštívili s mámou a bráchou našeho neurochirurga, řeknu Vám nikdy mě snad nikdo více nenaštval. I když o tom vlastně nechci mluvit, na oběd jsme si zašli do Pizzerie Einstein, a já nakonec už nešla do školy. ;) Byl to super den, a večer jsme jeli na návštěvu ke strejdovi R. a tetě Ž., mám je moc ráda, a tak mě celkem mrzí, že tam nejezdíme častěji.
Dokonce jsem tam jedla i olivy a švestkový koláč, které normálně nejím a moc mi nechutnají. Ale co by jste taky nesnědli na návštěvě kam jezdíte tak málo?
No máma s bráchou se tomu divili snad ještě dalších 14 dní. :D Večer jsme se rozloučili a další den jela máma s bráchou k dalšímu lékaři.

... vlastně nejvíce mě mrzí, že už tam nemám jezdit, vždycky jsem tam jezdila moc ráda. :/ :)

Linecké :)

22. září 2012 v 15:16 | agrotis

Minulý týden v neděli jsem nejela do školy, a tak jsem využila příležitosti, a jela jsem odpoledne na pouť do Bušína. Cesta mi trvala cca. 25 minut. Protože jsem vyjela pozdě z domu, a tak jsem musela máknout. Přijela jsem tam, ale přesně ve 13.00, když měla začít zkouška. Bylo nás tam jen pár, asi kolem sedmi. A tak jsme začali zkoušet, byla jsem trošku zklamaná, že nedorazil "můj" milý.
Začaly jsme vybírat písně, a zkoušet. A co se nestalo, za cca. 15 minut, zastavilo auto. A objevil se tam M. i s bráchou. Jeho brácha, si něco udělal s nohou při fotbale, takže nemohl moc chodit. Mají to v rodině, takové na střídačku. Před nedávnem měl M. nohu v sádře teď jeho brácha!!
Byla jsem vážně moc ráda, že dojel, a ještě když to slíbil. Když bylo kázání, tak jsme seděli vedle sebe, oba celkem zaražení. Já přemýšlela nad náma dvěma. A on? Tak to netuším. Do hlavy mu nevidím, i když občas by to bylo mnohem jednodušší. I. z nás měl celkem srandu, že tam sedíme, jak hromádky neštěstí, a pořád mě rozesmíval. Že mi to více sluší, když se směji, a komu také ne, viďte?
Pořád někam "odbíhal" a my z něho s M. měli srandu. Byl to moc krásný den.

Auto

12. září 2012 v 22:15 | agrotis
... zjistila jsem, že jsem straný sobec !!

V pátek jsem se vrátila z Prahy a dozvěděla jsem se, že už nemáme auto. Byla to pro mě rána, jak kdyby mi zemřel nejbližší kamarád. No hlavně se bojím, že se nedostanu na půlnoční mši do Rudy. Ale maminka mě hned uklidnila, že se to nějak vyřeší. Tak tomu bude ještě chvíli věřit. :)
Bývám tam moc ráda, jsem tam sama sebou. Vždycky když tam přijdu, tak alespoň L. se rozzáří, jako bych to tam všechno zachránila. :D A hlavně bych zase ráda viděla M., teda doufám, že se neuvidíme až za čtyři měsíce. Myslím, že i dřív, ale člověk nikdy neví. :D

Doma jsem se dozvěděla, že naše autíčko, je úplně na šrot!! :( A vlastně můžu být ráda, že to tatínek přežil. Víte já si vůbec neuvědomovala, že bych mohla vyrůstat bez táty. Vůbec mi nedošlo, co se všechno mohlo stát, a zrovna táta, taková naše velká opora. Vždyť on ná vlastně všechny živí, a s mámou být sama. No tak to bych nedala, táta vždycky odlehčí situaci, a podrží mě.

Barbecue

2. září 2012 v 4:19 | agrotis
Tak v tuto dobu bych měla asi za normálních okolností spát. Ale nějak mi to nejde, nemůžu usnout a bolí mě strašně moc břicho. Stejně to bude zase z nervů, zítra už musím na int, teda vlastně dneska, ale vůbec se mi tam nechce. :-( Zase si doma budu přes celý rok připadat jak vyděděnec. Už se táta ke mě i chová, jako bych sem jezdila jen na návštěvu. Ale kudla, já tady snad ještě pořád bydlím, nebo už snad ne ?? Je to strašné.
Dneska (nebo včera,jak chcete) jsme měli barbecue u strejdy na zahradě. Hlavní aktér byl můj bráška, který se chtěl rozloučit s prázdninami,které vlastně už vůbec nemá. A taky jsme nakonec oslavovali konec žárovek (v Čechách :D). Bylo to tam super, přijela i V., takže o zábavu postaráno. :D Z rádia jsme poslouchali Tomáška Kluse, a podle všeho jsme na tom byli i o trošičku lépe, než Ti na Bouzově, kterým pršelo. A hlavně podle dostupných informacích, tam byli jako sardinky, taky co chtěli když je tam Klus. :D :)
I když naživo je určitě o 100 % lepší !!! (Já chci takyyy, tak snad příště.)
Já si nakonec u strejdy i chvíli četla, protože bych měla tu knížku co nejdříve vrátit. Domů jsme dojeli kolem 22.00 či později? Už ani nevím, důležité je, že vůbec nemohu usnout. A tak tu straším i v tuto hodinu, protože už měto nebaví, pořád se jen převalovat v posteli. A venku už také není taková tma, taky co bych chtěla v tuto hodinu.
Ve škole naštěstí budu jen týden, a příští zase doma. Musím na tu alergologii, co jsem tu již zmiňovala. Jsem celkem ráda, že nebudu muset být tak dlouho ve škole, a hlavně nebudu mít dvakrát po sobě, do těch strašných 16.00 v pondělí. ;)

Škola volá ?

31. srpna 2012 v 20:15 | agrotis
V úterý jsem byla na oční, a vlastně nevím ani jestli mě potěšili nebo ne. Sdělili mi, že nemusím nosit brýle, ale když já bych chtěla zrovna nové. :D No zatím je to jen na zkoušku, tak uvidíme. Sehnala jsem si ve městě už nějaké věci do školy, tady pár obrázků. ;)
Dneska jsem zase musela něco uvařit, a tak jsme měli těstoviny s rajčatovou omáčkou a masem. Bylo to docela dobré, ale polévku jsme uvařili z pytlíku, to bych nezvládla. Odpoledne jsem si četla a konečně dopsala Babičku, huráá (volejte sláva a tři dny se radujte. Co tři dny, pět dní se radujte :D). A také jsem si zase chvíli četla, Ivanhoe není zase tak strašná knížka, i když je docela tlustá, ale jinak v pohodě.
Chtěla jsem ještě mluvit s M., ale nějak to nevyšlo, tak snad jak se vrátí z Bouzova. Doufám, že si to tam zítra pořádně užije, také bych chtěla na Tomáška. A dneska myslím se byli ještě "loučit se svobodou", to víte kamarád se jim žení. :D Celý den mi totiž vrtá v hlavě, ta jeho sestřenka a ještě jak jsme si povídali, že to ví hodně lidí. Docela mě to děsí. A u J. se celkem bojím, jak to nakonec dopadne.

Jenom MŮJ

14. srpna 2012 v 0:17 | agrotis

Dnes ráno jsem vstala, nasnídala se a začla dělat oběd. Taky se divíte co? Já z toho byla taky trošku mimo, ale musela jsem máma s bráchou jeli do Prahy, a já tátovi musela udělat něco k obědu. Zašla jsem koupit kabanos, protože nám maminka doma žádný nenechala, a pak už jen zavolala tátu na oběd. Po obědě jsme si udělali kafíčko, dneska jsem ho po dlouhé době, už vážně potřebovala, těšila jsem se na něj. I když nebylo tak skvělé s pěnou jako od maminky.
Koukla jsem se na Gilmorova děvčata a Dr. House. při obědě jsme se ještě s tátou koukali na Zapomenuti. Po té jsem si šla umýt svoji strašně (ale opravdu to byla hrůza) mastnou hlavu, vůbec nechápu jak jsem takhle mohla vyjít na ulici, a dokonce i bez naušnic !! Asi jsem vážně spěchala.
A když jsem provedla svoji očistnou kůru, šla jsem psát Čtenářský deník. Stáhla jsem si Sex ve městě 2, na který jsem se večer podívala. A kolem 16:00 hodiny jsem se rozhodla, že půjdu s našemi pejsky ven, chtěla jsem to vzít na etapy, ale nakonec mě Reny, ale hlavně Tajga pořádně naštvala, a už jsem zůstala doma.
Poslouchala Train (můj velice oblíbený interpret), a hodně jsem přemýšlela nad zítřkem. Jedu totiž do Žďáru nad Sázavou na CSM 2012, vůbec se mi tam nechce!! Proč tam vlastně jedu??
Večer se vrátila máma s bráchou, a já se konečně koukala na Sex ve městě. Konečně jsme si ulevila, od toho dnešního dne, který byl sice hezký a jenom můj, ale také trošku hektický.

Vlastně mě naštvala až Tajga, která se při procházce na mě pořád lísala, a já měla celou svoji černou sukni bílou. Pak také zakousla hlodavce, prohnala poštolky a nakonec mě vyválela v kopřivách, ještě teď to cítím. Proto už jsem nešla na procházku s mýma dalšíma kráskama.

Život je pohádka

9. srpna 2012 v 15:18 | agrotis

Včera odpoledne jsem se byla projít po okolí Kohoutovic, fotky třeba dodám později. ;)Je tu krásně, dokonce tu mají
nedaleko i les, a někde i přehradu, ale tu jsem nenašla. V 18.00 přišel domů brácha, nakoupil, takže jsme měli zase co jíst. Já se dívala na film: Kamarád taky rád :o) Je super, mám ho ráda, i když je trochu ujetej... Volala si na Skypu se sestřenkou, má nové vlásky, i když že si to nechá tak zkrátit jsem nečekala. :o/.. Měla tak krásné vlasy, a ona si nechá udělat takovou radikální změnu. :o/ No nadšená z toho nejsem, ale je to její věc.
Večer jsme se s bráchou dívali na Samotáře a jedli Lays s jarní cibulkou - mňam ;)
A sestřenak provokovala s vínem !!! :o)Brnečko :o)

8. srpna 2012 v 10:00 | agrotis

Včera jsem vstala brzy, něco kolem 7.00 hodiny. Brácha tu ještě byl, tak jsme společně posnídali, teda já spíše jenom vypila čaj, a potom jsem si zašla do Alberta koupit jídlo. V 10.00 jsem vyšla, a šla z Kohoutovic do Brna. Taková štreka a já si ještě zašla, protože jsem zapomněla odbočit do centra, a místo toho jsem šla kus po dálnici. No cesta do Brna, mi trvala skoro dvě hodiny.
Přišla jsem tam něco málo před 12. a zašla se podívat do kostela, kde jsem si vzala mapu, abych vůbec věděla kde jsem. Bloudila jsem Brnem, zašla se podívat po různých kostelích, divadlo, školy, ale i obchody. ;) Když už jsem chtěla jít zpět, tak jsem se raději zeptala jednoho číšníka, jak zpět, protože jinak bych asi vážně zaloudila.
Cesta zpět byla nekonečná, strašně mě už bolely nohy. Domů jsem došla kolem 16.00 hodiny. Měla jsem obrovský hlad, a byla unavená. Najedla jsem se, a zachvíli přišel i brácha. Přišel dříve z práce, a zachvíli jsme šli na bazén ♥
Bylo to tam super, mají tam výřivku, masáš zad, tobogán - na který jsme dokonce 2x šla. Bráška mě přesvědčil, já se ale strašně bála. Potom jsme si šla ještě zaplavat do toho velkého pro plavce, a s bráchou jsme šli do páry. Tam jsem myslela, že se udusím, bylo to hrozném.
Přišli jsme domů, já se jenom najedla, umyla a šla si lehnou, byla jsem strašně moc unavená.

LOL

6. srpna 2012 v 20:20 | agrotis

Tak odpoledne jsem se šla projít, ale vážně jen projít. První jsem chtěla jít do města, ale nějak jsem tam nedošla. Ale zítra už tam vážně musím, přece nebudu pořád jen sedět v tom bytě, to bych mohla i doma a nemusela jezdit sem. Nedošla jsem tam, protože mi zase nefungoval foťák,a co ve městě bez foťáku ?? No řekněte.
Raději jsem tu teda trošku uklidila, a stáhla jsem si film LOL. Je to super film, ale pravdou je, že se mi líbí všechny romantický komedie/ drama.
Připadal mi ten film, totiž jako do nedávna s mým bejvalým a jeho bratrancem. Pravdou je, že Lola, je na tom o něco lépe. Já přišla o oba dva. No nic,musím začít znovu, "trojúhelník" musel někdy skončit. Protože mi přijde, že když jste pro něho mrcha, tak jak to na vesnici bývá jste mrcha pro všechny okolo. A hlavně pro jeho skvělého bratrance, rodinu, přátelé.
Nechci jenom románek na léto, a konec. Dělat, jako že se nic nestalo, všem to tajit a být happy, za to že ho 3x do roka můžu vidět. A pak se vám vykecá na alkohol a Zlín?? Proč to raději neřekne rovnou, to se stydí? Ono by to totiž možná méně bolelo.
No nic nechci už nikoho z té jejich sebranky, a vůbec z toho města a okolí. Chci začít znovu, s někým který o mě bude mít opravdový zájem, bude mě mít rád takovou jaká jsem, ne takovou jakou by mě chtěl. Bude mě respektovat, a brát mě i s mojí ne moc dobrou minulostí. Bude mi věřit, nebude lhát, dokázal by si se mnou představit, že máme rodinu a plno dětí, žili by jsme na Slovensku. (to už je, ale moc velký sen :P)
No znáte to ne, prostě LÁSKU NA PRVNÍ POHLED !!

Najdu tam co neznám ...

6. srpna 2012 v 12:50 | agrotis

Včera jsme přijeli do Brnečka celkem pozdě, až ve 22.20 nějak tak... ;) nejsem si úplně jistá. Sedli jsme na kola, a jeli k bráškovi. Hned jsme se šli umít a spát. ;) Teda já ještě stihla vyzkoušet jeho houpací síť !! Je nejlepší, úplně super. ;)
Vůbec jsem nemohla večer usnout, a dělala si hlavu z Alberta, kam jsem musela dneka ráno jít.
Vstala jsem v 7.15, na mě nezvykle brzo, brácha už snídal, tak jsem si udělala čaj, a než jsem se nadála už odcházel do práce. Má tu senzační hrneček Seznamu.cz, také bych takový chtěla, třeba by ho sežene, když tam teď pracuje a já budu hodná. ;) Samozdřejmě to jsem vždycky, ale mu se to nezdá. Oblékla jsem se, a šla najít ten Albert :) ještě, že jsem si na něho dala hodně času, protože cesta tam mi trvala asi 15 minut, ale zpět, to bylo strašné. Nemohla jsem na tom sídlišti najít ten náš panelák :-D Prošla jsme to asi 3x dokola.
Nasnídala jsem se, protože už jsem měla příšerný hlad, a začla pomalu vařit oběd. Dělala jsem si těstoviny s rajčatovou omáčkou, no kdyby nebyla tak kyselá, bylo by to lepší. Ale tak co, jedla jsem to jenom já, a hlavně vařila jsem snad poprvé v životě. :-D Nasypala jsem tam snad všechno co jsem u bráchy našla. :-D Já vím, že těstoviny jsou jednoduché, ale jak pro koho. ...
Teď si půjdu číst, a pracovat na čtenářáku. Odpoledne tak kolem 16.00 hodiny se půjdu asi projít do města, snad nezabloudím.
Doufám, že za tu dobu co tu budu, stihnem ten slíbený bazén, přehradu, a taky bych se chtěla podívat do Papouščí zoologické zahrady, je to sice kus cesty, ale snad to zvládnu. ;)

Nezklamat !!

4. srpna 2012 v 21:41 | agrotis

Včera jsem byla v kostela na zkoušce sboru. Vůbec se mi tam nechtělo, ale těsně předtím jsem se rozhodla. Oblékla jsem se, sedla na kolo a vyjela. Myslela jsem, že se po cestě někde otočím a vykašlu se na to..
Ale ve středu mi přišla SMS, že je zkouška a že se na mě L. těší, a to víte, zrovna tuhle osobu já nerada klamu. Nejezdím tam, už tak moc ráda, jako dříve. Dříve jsem byla natěšená, když jsem tam mohla být, plánovala jsem tam prázdniny, o Velikonocích tam byla s děckama. Ale teď, nemám je ráda ?? Já nevím, všichni se tam strašně moc změnily, ty kterým jsem tolik věřila, už moc nevidívám a zbytek mě tak nějak zklamal. Už tam nezapadám, vlastně nikdy jsem tam nepatřila.
Dříve to tam bývalo jiné, ale teď mi přijde jako by mě všichni odsoudili, ano asi nejsem moc dobrá pro některé, některým jsem hodně ublížila, ale to už je přeci dávno. I když jak se to vezme, někteří lidé mají pořád tendenci vám to připomínat!!
 
 

Reklama