Quotations

Ztracena v lásce

31. října 2013 v 15:14 | agrotis

Já už prostě nevím. Mám ho ráda, nemám ho ráda, mám ho ráda, nemám ho ráda. Miluji ho, nemiluji, miluji ho, nemiluji... Nevím .. Prostě nevím..

Víte poslední dobou mi přijde, že si už nemáme co říct, a já začínám blbnout. Pořád přemýšlím co by bylo kdyby. Kdybych začala chodit se Z., nebo ještě počkala na M.P. Možná bych byla šťastnější, možná ne, nkdy nevíte.. Nevím, co mám dělat. Ale myslím si, že já to s M. nevydržím v dobrém i ve zlém. On už to bere moc vážně. On po deseti měsících myslí na svatbu, dům, děti atd.. Ale já jsme úplně někde jinde. Chci kariéru, chci vysokou. A asi půjdu až na doktorát, protože můj strejda, už mě taky pěkně vytáčí. Pořád ty nařážky, že chci jít na vysokou. No, a ? Kdo tam v dnešní době není. To jsem o tolik hloupější, než ostatní. To an to nemám. S tímhle u mě skončil, pořád se něčemu diví.. To jsme tak blá, já myslím, že ne. Že bych svůj vysněný pajdák mohla zvládnout.

Sestra nebo sekretářka ?

19. října 2012 v 23:04 | agrotis
Dnešná praxe, byla celkem dobrá, a nebo snad nudná ?

Přišla jsem do ambulance v 7.00,ale sestřička tam ještě nebyla, a tak jsem musela chvíli počkat. Sotva dorazila, hned mi řekla, že dnes není objednaný žádný pacient na odběr krve. A místo toho, že půjdeme do skladu chystat "parenterál"(parenterální výživa)..
Mimochodem, aby jste mi rozuměli, byla jsem teď tři týdny na praxi na nutriční ambulanci. Měla jsem být, teda na echu, ale tam mě nechtěli, tak mě dali sem. :D
Přišli jsme do skladu, a tam jsme hodinu chystali ty věci pro K/P. Různé stříkačky, rukavice, jehly + výživu do pytlů, které musely být popsány. Když jsme odcházely, nebo spíše odjížděly výtahem, potkaly jsme tam snad toho nejhoršího sanitáře v celé nemocnici. A ještě si otvíral pusu, (.. nakonec jsem se dozvěděla, že pracoval v metru, ale od tam tud ho vyhodili, a tak šel do nemocnice) :/ ..
Dorazily jsme do ambulance, rozřídily jsme pytle, dodaly výživu, zavázaly. A sestřička si na chvíli odběhla. (samozdřejmě, že si šla za kouřit :D !!) .. ale alespoň jsem měla chvíli času se učit.. :D

Nerozumím Mu ..

27. srpna 2012 v 17:46 | agrotis
Minulý týden jsem se vrátila ze Žďáru, a musím konstatovat, že tak hrozné jak jsem si myslela, to zase nebylo. No, i když hned po první dni jsem myslela, že odjedu. Ten večer byl strašný, ale alespoň mi to něco dalo. ;) Potkala jsem tam svého dobrého kamaráda Dominika. Jen škoda, že bydlí tak daleko, a zrovna je v Chorvatsku. Doufám, že mi alespoň pošle ten pohled, co mi slíbil. :P ..
Tento týden, už se celkem připravuji na školu. No spíše psychicky než fyzicky. Vůbec se mi tam nechce, a ještě když mi někdo vždycky připomene, že má ještě měsíc prázdniny. No nezabili by jste ho ?? (.. já osobně ne ♥) A nejhorší je táta, ten mi každý den tak 20x připomene, že už bych se měla začít balit. Dělá zase jako bych se tam stěhovala. :D
Zítra jedu do "města", tak si tam už snad koupím nějaké sešity a další věci na intr a do školy. To víte, chci mít zase originální věci. ;)

Mikulášské taneční

7. prosince 2011 v 21:05 | agrotis

Tak dneska jsem si taneční vážně užila, nebo snad ne ?? Já vlastně ani nevím..

Přišla jsme tam jako obvykle po třičtvrtě na šest, v první části jsem tančila s Ondrou, ale jelikož tam byla převaha holek, museli jsme se střídat. Ale i přesto všechno jsem si to užila.
V druhé části pro nás měli překvapení a přišel nás navštívit "Mikláš", ten čert co byl s ním, byl opravdu ošklivý a vždycky když šel kolem mě, tak jsem se ho lekla. =o)
Když jsem byla už delší dobu na střídačce, vyměnili mě, a tancovala jsem s velice pohledným klukem, byl asi o dvě hlavy vyšší než já, docela nám to spolu šlo. Jmenoval se Honza, byl velmi usměvavý, atraktivní, skvělý..
A teď začne ten problém.. tancoval tam s jednou holkou, vysokou asi jak on, černovlasou, štíhlé postavy, taková fajn holka. Jenomže já nevím, jestli spolu něco mají nebo snad ne? To je ta otázka co mě trápí.. asi u něho nemám šanci, ale kdo ví. Má kudrnaté vlásky a vlastně nebudu zapírat moc se mi líbí. Nikdy by mě nenapadlo, že s ním budu někdy tančit, natož mluvit. ;) Ale byl velice fajn, povídali jsem si, rozumněli si, senza, až na to že mi roztrhl další silonky =)
Asi ?? Určitě ne, ale když on je tak krásný, takový správný kluk.

REGIOJET

12. listopadu 2011 v 15:47 | agrotis
Sotva bráška dorazil domů z Brnečka, tak mi řekl dost ošklivou zprávu!! Budeme prý jezdit od prosince ve 13:33 vlakem do Zábřeha. Já, ale nechci, copak to nikoho nezajímá? Už nikdy neuvidím svého "vlakového kamaráda" Tomáše. Ne, že by byl nějak skvělý. Kouří trávu, ale v něčem jsme si hodně podobní. Máme nějaké společné vlastnosti, cíle. A já na něho nechci prostě zapomenout, nechci ho přestat vídat, jen kvůli nějakému pitoménu žlutému vlaku, který kazí co může!!
Cožpak to nikdo nechápe?
Je pravda, že v dnešní době mě tu nějak nikdo neposlouchá, ať jim říkám co říkám, nezajímá je to!! I když mě nebaví taneční, nejde mi to a všichni se mi tam jenom smějí, tak jim je to všechno jedno, prostě tam chodit musíš a budeš. Cožpak je toto nějaká demokracie? Když nikoho nezajímá co vás trápí, slyší jen to co chtějí !! Slyší jen když jim řeknu dobré známky, jak se mi daří ...

btw: NESNÁŠÍM ŽLUTÉ VLAKY !!!

Design

27. října 2011 v 23:11 | agrotis
Jak jste si asi stihli všimnout mám nový design. Nevím jak vám, ale mě se moc líbí. ;) Už to chtělo změnu, přece jenom měla jsem ten minulý, už celkem dlouho. Je pravda, že tento design jsem nedělala já sama, ale jako vždy šikovná alouette. Odkaz na její blog mám v oblíbených. Je suprová, skvěle tvoří a vždy ráda poradí. Mám ji moc ráda.
Její blog určitě navštivte, bude ráda. ;) A má skvělé články..

btw: .. nemyslete si, že jí dělám reklamu, jen chci uvést vše na pravou míru ;)

Skoro jako lanová dráha

20. října 2011 v 21:26 | agrotis
Připadám si jako na houpačce, jednou na hoře, podruhé dole. A pořád dokola, i když v tomto okamžiku jsem více dole. Vůbec se mi nedaří, stratila jsem inspiraci studovat. Ach ne, proč zrovna teď, vyčerpává mě to, nebaví mě to. A já si vůbec nevím rady. Tento týden ve škole byl opravdu strašný, snad lepší známku jak trojku jsem nedostala, a to je opravdu, ale opravdu strašné. Ničemu nerozumím, ani sama sobě..
Co vlastně chci ?
Minulý rok jsem měla cíl, inspiraci a co já vím ještě, spoustu důvodů ke studiu, ale teď jako by odešly, alespoň do pozadí. Chci být učitelkou, ale copak můžu, když nedojdu ani k maturitě ? Bez ní to nepůjde!! A jak se můžu dostat k maturitě, když si ani nepamatuji co jsme dělali minulý rok?
Odevšad akorát slyšíte, učte se, už nejsou prázdniny, ano mají pravdu, ale copak se neučíme ? Děláme všecho pro to, teda alespoň já se snažím.
Nejde to !! Už mi nejdou ani předměty co mě minulý rok bavily na šly mi. Tohle je pravdu krize, a jestli potrvá dlouho tak mě zničí.

Zmatený týden ;)

23. září 2011 v 23:16 | agrotis
Tento týden je plný překvapení, zmatků, krásných setkání ..
V úterý jsem byla na mši, a asi to není takové skvělé, jak jem si myslela. Byli jsme doprovodit po mši brášku s Panem Bakalářem domů. Brácha, měl zase nemístné narážky, a tak jsem raději odešla. Aní radši nechci vědět co si o mě Pan Bakalář myslí. Možná je mi to i fuk, nevím.

Omlouvám se ..

23. června 2010 v 23:12 | agrotis
    Nesuďte a nebudete souzeni. Neodsuzujte a nebudete odsouzeni. Odpouštějte a bude vám odpuštěno. 
      (Lukáš 6:37)

Omlouvám se, že jsem tu tak dlouho nebyla. Nevěděla jsem co napsat, dochází mi myšlenky, nápady.. Zítra to snad napravím, slibuji. Dnes už jen snad Dobrou noc

Hodnota ..

20. března 2010 v 23:53 | agrotis
Hodnotu přátel si neuvědomujeme,
dokud nám nehrozí, že je ztratíme.
Když se nám vše dobře daří,
jsme tak pošetilí, že si myslíme,
že všechno zvládneme i bez nich.

Francois A.R. de Chateaubriand

Popelec ..

17. února 2010 v 19:35 | agrotis
Pamatuj si, že prach jsi a v prach se obrátíš

Ptej se

23. srpna 2009 v 23:04 | agrotis
,, Zeptej se krásy země, zeptej se krásy moře..., zeptej se krásy oblohy ...,
zeptej se všech těchto skutečností.
Odpověd zní : Hledˇ , jsme krásné. Jejich krása je svědectvím.
Kdo je stvořil, když ne ten nejkrásnější, který není podřízen žádné změně ?"
( Sv. Augustin )

SVĚT

23. srpna 2009 v 22:53 | agrotis
,, Viditelný svět je jako mapa,
která zobrazuje nebe - věčný příbytek Boha"
( Jan Pavel II.)

Strach

15. srpna 2009 v 13:46 | agrotis

Russell - Bát se lásky znamená bát se života ,a ti,
kdo se života bojí , jsou již ze tří čtvrtin mrtvi .

Březina - Strach ze smrti je vždycky svěděctvím ,
že jsme neuměli poznat krásu života.
 
 

Reklama